Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Miller: Spotkanie byłych premierów i były ministrów spraw zagranicznych to nie jest ani zawiązanie komitetu wyborczego ani tworzenie list wyborczych

A czy Leszek Miller łatwo wejdzie do Parlamentu Europejskiego?

Ja nie podjąłem żadnych decyzji, jeżeli ma Pan na myśli spotkanie byłych premierów i były ministrów spraw zagranicznych, którzy wystosowali apel, to proszę zwrócić uwagę, że to nie jest ani zawiązanie komitetu wyborczego ani tworzenie list wyborczych.

Ale skoro z całym szacunkiem grono emerytowanych polityków, czasami emerytowanych, czasami nieemerytowanych, legendy rocka, dinozaury polskiego rocka występują razem na jednej scenie, to pytanie brzmi prosto: po co oni występują?

To jest apel poważnych ludzi do różnych partii politycznych i organizacji aby zechciały działać na rzecz utworzenie jednej wspólnej listy. Ale czy tak będzie, czy będzie ta lista, ja nie wiem.

Leszek Miller, były premier

Radio RMF FM, 4 stycznia 2019 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem