Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Nie damy się zjeść w czasie stosunku

- Szanujemy wszystkie sygnały płynące ze społeczeństwa. Niemniej już w zasadzie podjęliśmy decyzję, co do najbliższych wyborów. Tych do Parlamentu Europejskiego. Pierwszym wariantem, który najbardziej nas interesuje, to integracja środowisk lewicowych: Razem, Zielonych, PPS, Unii Pracy, SDPl, Inicjatywy Feministycznej - mówił Włodzimierz Czarzasty w rozmowie z "Super Expressem", odpowiadając na pytanie o formułę startu SLD w zbliżających się wyborach.

- Nasza współpraca w tworzeniu koalicji w sejmikach wojewódzkich razem z Platformą i ludowcami pokazuje, że jest tu zaczyn na owocną współpracę. Ale, jak podkreślam, nie na zasadzie, że modliszka podczas stosunku zjada swojego partnera, ale partnerskiej relacji. Widzimy możliwość startu zarówno z PSL, jak i PO - stwierdził przewodniczący SLD.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem