Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Piekarska: Pedofilia w kościele to był temat tabu

- Tego typu sprawy w kościele przez bardzo długi czas były zamiatane pod dywan i o tym się nie mówiło, to był temat tabu – mówiła Katarzyna Piekarska w programie „Polityka na ostro", komentując problem pedofilii wśród księży.

- Tak naprawdę zaczęliśmy o tym mówić w ciągu ostatnich kilku lat – podkreśliła polityczka SLD.

Piekarska stwierdziła, iż zarzuty dotyczące rzekomego molestowania dzieci przez prałata Jankowskiego trzeba wyjaśnić. - Jeśli rzeczywiście się potwierdzą, to sądzę, że taki człowiek nie zasługuje na pomnik.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem