Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Liberadzki: Polska skłócona i podzielona traciła niepodległość

– Polska jest obecnie w niebezpiecznej sytuacji. Patrząc z historycznego punktu widzenia na to, kiedy Polska traciła niepodległość, to właśnie w momentach, gdy była podzielona i skłócona – mówił w "Pulsie Trójki" prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

– Nie może być suwerennym państwo, które nie jest niepodległe. Ale ważne jest – w przypadku państwa niepodległego – bezpieczne granice, sojusze militarne, ekonomiczne i polityczne, a także nieskłócone społeczeństwo oraz klasa polityczna – mówił europoseł.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem