Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Ośrodek wypoczynkowy w Grotnikach gotowy do letniego wypoczynku

Zarządzany przez Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi ośrodek, po rocznej przerwie gotowy jest na przyjęcie osób chcących wypocząć nad rzeką Lindą. Na ośrodek wypoczynkowy w Grotnikach składają się dwa obiekty, zlokalizowane przy ul. Ozorkowskiej 3 i Sosnowej 11.

 

 "Do Komisji Edukacji Rady Miejskiej docierały niepokojące informacje o tym, że w ośrodku wypoczynkowym w Grotnikach dzieją się złe rzeczy. Tak sygnalizowali nam działacze łódzkiej „Solidarności”oświatowej. Mówiono, że ośrodek niszczeje, że nic dobrego się w nim nie dzieje. Straszono, że przestanie służyć mieszkańcom miasta i małym łodzianom. Na miejscu okazało się jednak, że te sygnały były w pełni nieuzasadnione" powiedział Sylwester Pawłowski przewodniczący Klubu Radnych SLD w łódzkiej Radzie Miejskiej, szef Komisji Edukacji.

 

Obiekty zostały zmodernizowane, a prace nad renowacją basenów zbliżają się do końca. Wypoczywająca tam młodzież ma do dyspozycji m.in. wysokiej jakości plac zabaw.

 

"Ośrodki zostały przekazane w ręce najbardziej profesjonalnych osób, z panią dyrektor Iwoną Jędrzejczak na czele. Mogą być wykorzystywane w celach szkoleniowych, wypoczynkowych, rekreacyjnych"  dodał radny Pawłowski.

 

Z obiektu położonego w pięknej leśnej scenerii nad rzeką Lindą korzystać będą mogły zarówno dzieci i młodzież, jak i seniorzy. To wręcz wymarzone miejsce na spacery, grzybobrania czy po prostu spokojny wypoczynek.

 

"Ośrodek w Grotnikach może przyjąć na wypoczynek letni 240 uczniów szkół podstawowych. Rodzice czy nauczyciele zgłaszają dzieci, które są w złej sytuacji materialnej lub życiowej. Oprócz tego miejsce to ma ofertę dla indywidualnych wczasowiczów. Zaprasza grupy przedszkolne, rady pedagogiczne, seniorów" - podkreśla radna SLD Małgorzata Moskwa-Wodnicka.

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem