Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Joanna Agatowska kandydatką na prezydenta Świnoujścia!

- Z prawdziwą przyjemnością chciałabym przekazać informację, że koleżanki i koledzy z mojej macierzystej formacji SLD w Świnoujściu jednogłośnie poparli mnie na kandydatkę na prezydenta miasta Świnoujście - ogłosiła Joanna Agatowska.

Joanna Agatowska ma wykształcenie turystyczne oraz ekonomiczne ze specjalizacją zarządzania finansami w podmiotach gospodarczych. Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Samorząd terytorialny i rozwój lokalny.
Od 2002 roku jest radną w świnoujskim samorządzie. Dwukrotnie pełniła funkcję przewodniczącej Rady Miasta.
W latach 2010 - 2014 była zastępczynią prezydenta Świnoujścia. Zajmowała się m.in. zdrowiem i polityką społeczną miasta, oświatą, kulturą, sportem oraz turystyką.

Jest przewodniczącą SLD w Świnoujściu oraz wiceprzewodniczącą Rady Wojewódzkiej partii. W ostatnich wyborach parlamentarnych w 2015 r. z list SLD kandydowała do Senatu, gdzie zdobyła ponad 27 tys. głosów.

Radni SLD poinformowali również, że rozpoczynają cykl spotkań z mieszkańcami i grupami środowiskowymi.
- Serdecznie zapraszamy do kontaktu te grupy, które chciałyby się z nami spotkać, bo wspólnie chcemy dokończyć program wyborczy – powiedział radny Jarosław Włodarczyk.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem