Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Debata: Jaka opozycja 2.0?

Andrzej Szejna, wiceprzewodniczący SLD, szef partii w regionie świętokrzyskim wziął udział w debacie „Jaka opozycja 2.0?”, która odbyła się w dniu wczorajszym w krakowskim klubie „Pod Jaszczurami”. Debatę prowadził Rafał Romanowski dziennikarz współpracujący m.in z Gazetą Wyborczą, tygodnikiem Polityka i magazynem What’s Up.

 

Andrzej Szejna zmierzył się z tym pytaniem wspólnie z Katarzyną Lubnauer (Nowoczesna), Joanną Muchą (Platforma Obywatelska), Piotrem Zgorzelskim (PSL) oraz prof. Fryderykiem Zollem (KOD Małopolska).

Dyskutowano, czy opozycja może zagrozić rządom PiS w najbliższych wyborach, co łączy, a co dzieli ugrupowania opozycyjne, czy możliwa jest współpraca na opozycji i jak ma ona wyglądać.

Jak powiedział wiceprzewodniczący SLD w temacie projektu "Ratujmy Kobiety" tylko SLD i cała lewica jest wiarygodna. - W samorządach trzeba rozmawiać o sprawach bliskich ludziom. Najpierw program potem rozmowy o współpracy. To nie anty -PIS nas może łączyć ale wspólne projekty samorządowe i obywatelskie – dodał.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem