Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kandydat do Rady Powiatu - Józef Gołębiowski

Józef Gołębiowski – poz. 1 Od urodzenia mieszkaniec Sochaczewa, absolwent SGPiS, żonaty, dwoje dzieci, czworo wnucząt. Szanowni Państwo Dzięki Waszemu zaufaniu w latach 2002-2006 pełniłem zaszczytną funkcję Starosty Sochaczewskiego i Przewodniczącego Zarządu Powiatu.

W latach 2006-2010 byłem też reprezentantem sochaczewskich wyborców jako radny powiatowy. W ostatnich latach otrzymuję wiele miłych dowodów sympatii, uznania, pozytywnych opinii i ocen – świadczących, że za tamten czas wizerunek naszego powiatu utrwalił się w oczach mieszkańców jako pozytywny. Startuję w tegorocznych wyborach samorządowych z nadzieją, że będzie mi dane wpłynąć na przywrócenie zaufania społecznego do kompetentnej i uczciwej władzy. Paniom i Panom reprezentującym nas wyborców w kierownictwie władz samorządowych naszego powiatu, trzeba wyraźnie powiedzieć dość. Nie ukrywajcie w trakcie wyborów swoich poglądów i przynależności do partii politycznych, startując dla zmylenia wyborcy z list przeróżnych stowarzyszeń, aby później móc połączyć swoje siły i sprawować nieudolną władzę przez następne lata. Upływająca kadencja jest tego wymownym przykładem. Powiat sochaczewski pod obecnym kierownictwem, zyskał niechlubny rozgłos na cały kraj. O słynnej aferze i innych nieprawidłowościach w jednostkach podległych starostwu informują na bieżąco lokalne i ogólnopolskie media. Zmęczyliście już sobą wystarczająco rodaków Ziemi Sochaczewskiej. Szanowni Sochaczewianie, pamiętajcie, że tylko od Waszego głosu zależy, kto i w jakim stylu będzie reprezentował Was w Radzie Powiatu, jak ten powiat będzie postrzegany. Zawłaszczanie władzy wypacza standardy dobrej demokracji i umożliwia rodzenie się różnych patologii na mniejszą lub większą skalę. Mam duże doświadczenie zawodowe i samorządowe. Chcę pracować dla dobra powiatu, przywracając normalność, prowadząc mądry dialog społeczny językiem konkretów a nie pustych haseł i obietnic.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem