Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kandydat do sejmiku Województwa Mazowieckiego Stanisław Szulczyk

Stanisław Szulczyk, sochaczewianin, absolwent trzech uczelni: Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Nauk Społecznych w Warszawie. Mgr historii i dr nauk humanistycznych.

Doświadczony samorządowiec, były radny powiatu, zastępca a następnie burmistrz miasta Sochaczewa, wykładowca wyższej uczelni. Aktywny członek lewicowych organizacji politycznych. Praca w samorządzie wszystkich szczebli to według mnie realna służba i powinność wobec wyborców, a nie prezentacja pustych haseł i obietnic bez pokrycia. Aktualnie przewodniczący Rady Nadzorczej największej spółdzielni mieszkaniowej w Sochaczewie. Zachowując nade wszystko szacunek dla człowieka, swoje doświadczenie naukowe, zawodowe i samorządowe – pragnę wykorzystać dla dobra małych ojczyzn, mojego miasta, powiatu i Mazowsza. Do tego celu będzie przyświecać mi moje hasło wyborcze, które brzmi: ”Przywrócić zaufanie do władzy”.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem