Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Zebranie Rady Powiatowej SLD w Brzozowie.

20 września 2016 roku obradowała Rada Powiatowa SLD w Brzozowie. W posiedzeniu uczestniczył Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Wiesław Buż. Najważniejszym punktem obrad była organizacja Samorządowo - Politycznej Konferencji Okręgowej w dniu 6 listopada 2016. W konferencji mają wziąść udział przedstawiciele miasta Krosna oraz powiatów bieszczadzkiego, brzozowskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, leskiego i sanockiego.

Drugim dominującym tematem obrad Rady Powiatowej była reforma oświaty. Obecny stan prac, a raczej chaos związany z oświatą przedstawiła członek Rady Powiatowej, Prezes Związku Nauczycielska Polskiego w Brzozowie koleżanka Maria Czenczek. Po długiej, merytorycznej dyskusji zabrał głos Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Wiesław Buż. W swoim wystąpieniu dokonał oceny pracy struktur wojewódzkich oraz omówił plan działań do końca 2016 roku.
Obrady prowadził Przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Brzozowie, Wiceprzewodniczący Rady Wojewódzkiej w Rzeszowie Stanisław Szałajko.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem