Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Samorządowo- Polityczna Konferencja Okręgowa SLD w Brzozowie

12 listopada 2016 roku w Brzozowie odbędzie się Okręgowa Konferencja Samorządowo- Polityczna, której tematem będzie ocena dotychczasowych działań struktur wojewódzkich i powiatowych SLD.

Podczas obrad zostaną przedstawione cele i zadania organizacji wojewódzkiej i powiatów w nadchodzących wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego Okręgu Nr 5. Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy byłych parlamentarzystów, byłych i obecnych samorządowców, kierownictwo partii i organizacji lewicowych.

Okręg wyborczy nr 5 do Sejmiku Województwa Podkarpackiego obejmuje miasto Krosno oraz powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem