Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Obchody Święta Pracy 2017

Fotorelacje z obchodów Międzynarodowego Dnia Solidarności Ludzi Pracy zorganizowanych przez struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej w województwie pomorskim w 2017 r.

Gdańsk

Henryk Wojciechowski, Sekretarz Rady Miejskiej SLD w Gdańsku, Marian Meczykowski, Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Gdańsku oraz Anna Firlej, Wiceprzewodnicząca Pomorskiej Rady Wojewódzkiej SLD w Gdańsku.

Obchody Święta Pracy 2017Obchody Święta Pracy 2017Obchody Święta Pracy 2017

Uczestnicy obchodów Święta Pracy zorganizowanych przez Radę Miejską SLD w Gdańsku pod pomnikiem "Tym co za polskość Gdańska".

Gdynia

Mariusz Falkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Gdyni oraz Andrzej Różański, Wiceprzewodniczący Pomorskiej Rady Wojewódzkiej SLD w Gdańsku.

Obchody Święta Pracy 2017Obchody Święta Pracy 2017

Uczestnicy obchodów Święta Pracy zorganizowanych przez Radę Miejską SLD w Gdyni pod Płytą Marynarza Polskiego.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem