Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Przewodniczący Czarzasty odwiedził Lubuskie

29 czerwca 2017 roku przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty odwiedził województwo lubuskie na zaproszenie przewodniczącego wojewódzkiej organizacji Bogusława Wontora.

Podczas zorganizowanych spotkań przewodniczący rozmawiał z blisko tysiącem osób. Wizytę rozpoczęła konferencja prasowa zorganizowana w Zielonej Górze podczas, której przedstawiono stanowiska SLD do bieżących ogólnopolskich zagadnień. Następnie przewodniczący udał się do Żar gdzie spotkał się ze Starostą Januszem Dudojciem, a następnie na otwartym spotkaniu z sympatykami i członkami SLD z Edwardem Skobelskim i Damianem Hałaburą na czele. 

Zaraz po wizycie w Żarach przewodniczący udał się na spotkanie z Zielonogórzanami zorganizowane przez miejską organizację SLD pod kierownictwem Piotra Tykwińskiego gdzie między innymi ogłosił kandydaturę Tomasza Nesterowicza na prezydenta miasta Zielona Góra w najbliższych wyborach samorządowych. Podczas spotkania padało wiele pytań, a żadne z nich nie pozostało bez odpowiedzi. Nazajutrz przewodniczący Czarzasty odwiedził radio zachód, a następnie pojechał do Pniew gdzie wraz z lokalnymi działaczami zwiedzał Międzyrzecki Rejon Umocniony.  W godzinach popołudniowych odwiedził Gorzów Wlkp. gdzie na zaproszenie Macieja Buszkiewicza spotkał się z jego mieszkańcami.

Bezpośrednio po spotkaniu udzielił wywiadu w Gorzowskiej telewizji TeleTop. Ostatnim punktem wizyty było spotkanie z mieszkańcami  Międzyrzecza zorganizowane przez Zbigniewa Smejlisa gdzie przewodniczący Czarzasty podobnie jak na poprzednich wizytach przedstawił ogólny kierunek działań SLD, tematy dotyczące przyszłości Sojuszu oraz problemy, z którymi trzeba się zmierzyć. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem