Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kolejne spotkania władz wojewódzkich SLD w powiatach

Władze wojewódzkie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w województwie łódzkim kontynuują spotkania z członkami i sympatykami SLD w powiatach.

W lutym, na zaproszenie przedstawicieli Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP, przewodniczący SLD w województwie łódzkim Tomasz Trela i wiceprzewodnicząca SLD województwa łódzkiego Małgorzata Moskwa-Wodnicka spotkali się z działaczkami i działaczami FSSM RP.

 Również w lutym szef SLD w województwie łódzkim Tomasz Trela wraz z sekretarzem wojewódzkim SLD województwa łódzkiego Grzegorzem Majewskim i wiceprzewodniczącym Rady Wojewódzkiej SLD województwa łódzkiego Arturem Ostrowskim wzięli udział w otwartym spotkaniu z przewodniczącym SLD Włodzimierzem Czarzastym i Sekretarzem Generalnym Sojuszu Marcinem Kulaskiem, zorganizowanym przez Arkadiusza Ciacha w Kobielach Wielkich koło Radomska. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko członków i sympatyków SLD, ale także lokalnych mieszkańców.

Z kolei w marcu Tomasz Trela i Grzegorz Majewski spotkali się z mieszkańcami powiatu tomaszowskiego, gdzie rozmawiali o bieżącej sytuacji oraz zbliżających się wyborach samorządowych. 

Każde takie spotkanie to możliwość porozmawiania o potrzebach i oczekiwaniach mieszkańców danego powiatu. Władze wojewódzkie, kierując się hasłem "Zawsze blisko ludzi" kontynuują spotkania w powiatach.

Kolejne spotkania władz wojewódzkich SLD w powiatachKolejne spotkania władz wojewódzkich SLD w powiatachKolejne spotkania władz wojewódzkich SLD w powiatach

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem