Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Walentynki z SLD i FMS w województwie łódzkim

Sojusz Lewicy Demokratycznej w województwie łódzkim postanowił uczcić Walentynki, święto zakochanych przypadające 14 lutego.

 

W Łodzi z okazji Walentynek działaczy Sojuszu, w tym przewodniczącego SLD w województwie łódzkim Tomasza Trelę oraz wiceprzewodniczącą SLD województwa łódzkiego Małgorzatę Moskwę-Wodnicką, spotkać można było na Przystanku Centrum, gdzie rozdawali mieszkańcom przygotowane na tę okazję słodkie upominki. Nie zabrakło też przedstawiciela Federacji Młodych Socjaldemokratów, którą reprezentował Adam Wojech.

 

Z kolei w Piotrkowie Trybunalskim przedstawiciele SLD i FMS uczcili Walentynki, rozdając Karty życia. Akcja ta, organizowana każdego roku, wpisała się już na stałe w kalendarz piotrkowskich wydarzeń. Karty życia, które mogą w przyszłości uratować życie wielu osobom, rozdawał m.in. wiceprzewodniczący SLD w województwie łódzkim Artur Ostrowski i przedstawiciele FMS - Oskar Kuliński i Szymon Miazek.

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej podkreślał tego dnia, jak ważny jest wzajemny szacunek i życzliwość wobec drugiego człowieka.

 

WalentynkiŁódź WalentynkiPiotrków

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem