Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spotkania władz wojewódzkich SLD

Władze wojewódzkie nie zwalniają tempa. Początek roku to dla przewodniczącego SLD w województwie łódzkim Tomasza Treli i sekretarza wojewódzkiego SLD województwa łódzkiego Grzegorza Majewskiego kolejne spotkania z członkami i sympatykami SLD w powiatach.

 

Na zaproszenie przedstawicieli Sojuszu z powiatu zgierskiego przewodniczący Tomasz Trela i sekretarz wojewódzki Grzegorz Majewski spotkali się w piątek,12 stycznia z działaczkami i działaczami SLD z powiatu zgierskiego. Nie zabrakło też wielu sympatyków Sojuszu.

 

Z kolei 24 stycznia władze wojewódzkie SLD województwa łódzkiego wzięły udział w zorganizowanym przez przewodniczącego SLD w powiecie pajęczańskim, Piotra Pawlaka, spotkaniu otwartym z przewodniczącym SLD Włodzimierzem Czarzastym. W spotkaniu poza przewodniczącym SLD uczestniczyli także: Sekretarz Generalny Sojuszu Marcin Kulasek, przewodniczący SLD w województwie łódzkim Tomasz Trela, sekretarz wojewódzki SLD województwa łódzkiego Grzegorz Majewski oraz wiceprzewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD w województwie łódzkim Cezary Olejniczak.

 

Dwa dni później, 26 stycznia, szef SLD w województwie łódzkim Tomasz Trela i sekretarz wojewódzki SLD województwa łódzkiego Grzegorz Majewski zawitali do powiatu sieradzkiego, gdzie na zaproszenie przewodniczącego SLD w powiecie sieradzkim Arkadiusza Andrzejczaka, wzięli udział w spotkaniu noworocznym z członkami i sympatykami SLD.

 

Każde z tych spotkań to nie tylko wspaniała i życzliwa atmosfera, ale także rozmowy o bieżącej sytuacji w kraju, planach Sojuszu na przyszłość i oczywiście zbliżających się wyborach samorządowych i parlamentarnych. Spotkania w powiatach to doskonała okazja, by poznać potrzeby i problemy, z którymi boryka się Polska powiatowa.

 

 SpotkanieZgierz

SpotkaniePajęczno

SpotkanieSieradz

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem