Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kampania lidera Lewicy w Łodzi wystartowała!

Kampania lidera Lewicy w okręgu łódzkim Tomasza Treli wystartowała z przytupem. Lider łódzkiej lewicy zainaugurował swoją kampanię podczas konferencji prasowej pod Centralem, wraz ze swoim sztabem i wolontariuszami.

 

Ostatni dzień wakacji, ale my tak naprawdę w wakacje nie odpoczywaliśmy, tylko mocno się przygotowywaliśmy do kampanii, którą dziś rozpoczynamy - zaczął lider łódzkiej Lewicy Tomasz Trela.

 

Jedynka na liście Lewicy w okręgu łódzkim - Tomasz Trela - zauważył, że dzień wcześniej udało się zarejestrować listę, a kandydaci i ugrupowania lewicowe rozpoczynają drogę powrotną do Sejmu. Podkreślił też, jak ważne jest dla niego wsparcie wolontariuszy, którzy będą mu towarzyszyć do ostatnich dni kampanii.

 

Dla mnie dwie rzeczy są najważniejsze, jest to Polska i program Lewicy. Program, o którym mówiliśmy w zeszłym tygodniu na konwencji - zdrowie, edukacja, emeryci, praca. Mamy konkretne postulaty i będziemy do nich przekonywać - dodał Tomasz Trela. 

 

Ale tak samo, jak Polska, jest dla mnie ważna Łódź, dlatego chcę dzisiaj złożyć publiczne zobowiązanie, że jeżeli mieszkańcy mi zaufają, jeżeli mieszkańcy 13 października zagłosują na Tomasza Trelę, to zagłosują na osobę, która zawsze będzie miała Łódź na pierwszym miejscu. Dzisiaj też chcę złożyć zobowiązanie wobec pani Prezydent Hanny Zdanowskiej - pani Prezydent będzie mogła na mnie liczyć, tak jak mogła na mnie liczyć przez ostatnich 5 lat w Łodzi - dodał lider łódzkiej Lewicy.

 

Tomasz Trela przedstawił też szefową swojego sztabu, którą została Małgorzata Moskwa-Wodnicka. Jak sama podkreśliła będzie to intensywna kampania, a wolontariusze i sam kandydat będą spotykać się z mieszkańcami, rozmawiać i przekonywać.

 


 

Inauguracja kampanii Tomasza TreliInauguracja kampanii Tomasza TreliInauguracja kampanii Tomasza TreliInauguracja kampanii Tomasza Treli

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem