Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Dzięki miejskim korepetycją łatwiej było zaliczyć sierpniową maturę

Dobiegły końca miejskie korepetycje, zorganizowane dla uczniów, którym nie poszczęściło się podczas majowych matur. W tegorocznych zajęciach udział wzięło 30 maturzystów.

 

To była piąta edycja miejskich korepetycji dla maturzystów, zajęcia trwały dwa tygodnie, ale były bardzo intensywne, bo trzy dni w tygodniu po cztery godziny. Mam nadzieję, że zajęcia pomogły i poprawkowicze bez problemu rozwiązali zadania. Już dziś deklaruję, że jeśli będzie taka potrzeba za rok także wesprzemy maturalnych pechowców - powiedział wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela.

 

Zajęcia trwały od 29 lipca do 9 sierpnia i odbywały się trzy razy w tygodniu od 9:00 do 13:00. Program korepetycji dostosowany był do oczekiwań maturzystów, a nauczyciele tłumaczyli te zagadnienia, które sprawiały największe problemy.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem