Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Business Run po raz kolejny w Łodzi

Tegoroczny łódzki Business Run przyciągnął rekordową liczbę uczestników. Już dziś na litach startowych zarejestrowanych jest 600 pięcioosobowych drużyn, co oznacza, że ulicami Łodzi pobiegnie 3000 osób. Business Run to charytatywny bieg sztafetowy. Łódź jest jednym z kilku miast w których o tej samej godzinie biegacze będą rywalizować w szczytnym celu.

 

Jesteśmy dumni z tego, że możemy uczestniczyć w tym projekcie i go rozwijać. Łódź jest rozbiegana i to nie jest tajemnicą. Mamy bardzo wiele imprez biegowych, począwszy od maratonu, a skończywszy na pięknym biegu ulicą Piotrkowską. Inicjatywa Business Run jest jednak wyjątkowa, gdyż przyciąga biegaczy i jednocześnie pomaga. To jest w tym biegu najwspanialsze. Łódź się zmienia, Łódź się rozwija, lokuje się tutaj coraz więcej firm, zwiększa się liczba miejsc pracy, a tym samym jest coraz więcej potencjalnych uczestników tego biegu. Mam nadzieję, że każdego kolejnego roku będzie ich jeszcze więcej - powiedział wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela.

 

Do grona ambasadorów biegu dołączył w tym roku Euzebiusz Smolarek, były reprezentant Polski, a obecnie prezes Polskiego Związku Piłkarzy.

 

W ubiegłorocznej edycji biegu udział wzięło ponad 22 tysiące uczestników, dzięki którym udało się zebrać blisko 1,8 miliona zł. Z każdym rokiem liczba biegaczy rośnie, co widać także w Łodzi. Zebrane podczas biegu fundusze trafią do potrzebujących osób niepełnosprawnych. Fundacja Poland Business Run od lat wspiera osoby niepełnosprawne, kupując profesjonalne protezy, elektryczne wózki inwalidzkie, czy zapewniając rehabilitację i pomoc psychologiczną. 

 


 

Business Run - Łódź 2019Business Run - Łódź 2019

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem