Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Lewica w Łodzi rozpoczęła zbiórkę podpisów pod listami do Sejmu

Konferencją prasową na Rynku Górniak, politycy Lewicy z Łodzi oficjalnie zainaugurowali zbiórkę podpisów pod listami do Sejmu. Na zebranie co najmniej 5 tysięcy podpisów mają czas do 3 września.

 

Łódzka Lewica rozpoczęła dziś oficjalnie zbiórkę podpisów na Górniaku. Z uśmiechem przyjmujemy wszystkie głosy wsparcia, a już w czwartek ogłosimy pełny skład łódzkiej drużyny. Każdego dnia spotkacie nas w całej Łodzi. Porozmawiajcie z nami o swoich problemach i marzeniach. Bądźcie częścią naszej prawdziwej zmiany na lepsze - powiedział Tomasz Trela, lider łódzkiej listy Lewicy.

 

Zdaniem polityków Lewicy wybór miejsca nie był przypadkowy, ponieważ już od czasów antycznych agora, czyli rynek, była miejscem spotkań i dyskusji, także tych politycznych. 

 

Już od czasów antycznych rynek, czyli agora to jest takie miejsce, w którym robi się politykę, ale także zakupy. Dlatego tu jesteśmy, blisko łodzian. Właściwie codziennie będzie można nas spotkać na ulicach w całym mieście - podkreśliła Hanna Gill-Piątek startująca z drugiego miejsca na łódzkiej liście Lewicy.

 

Politycy podkreślali też, że w parlamencie brakuje lewicowego głosu rozsądku, a społeczeństwo bez lewicy nie jest właściwie reprezentowane w Sejmie.

 

Bez tego lewicowego głosu w parlamencie tak naprawdę nie możemy mówić o pełnej demokracji. Dlatego będziemy walczyć o każdy głos. Ten lewicowy głos jest bardzo potrzebny - zauważył Michał Kwiatkowski "trójka" na łódzkiej liście Lewicy.

 


 

Inauguracja zbiórki podpisów w Łodzi - Lewica 2019Inauguracja zbiórki podpisów w Łodzi - Lewica 2019Inauguracja zbiórki podpisów w Łodzi - Lewica 2019Inauguracja zbiórki podpisów w Łodzi - Lewica 2019

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem