Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

30 lat działalności Klubu Weteranów i Sympatyków w Oławie

Klub Weteranów i Sympatyków Lewicy w Oławie działa już 30 lat. Z tej okazji członkowie Klubu obchodzili swoją uroczystość. Pani Lidia Markowska Sekretarz Klubu odczytała historię działalności jej członków zwracając uwagę na najważniejsze jego dokonania.

Podkreśliła działalność Klubu w sferze społecznej na rzecz mieszkańców Oławy. Zawsze działaliśmy dla dobra ludzi – mówiła Pani Lidia – i to jest nasz najważniejszy cel!

Z tej okazji nie mogło zabraknąć podziękowań za działanie na rzecz krzewienia lewicowych idei. Okazjonalną statuetkę Klubowi wręczyła Przewodnicząca struktur powiatowych SLD i Radna Powiatowa Joanna Kruk-Gręziak, podkreślając wzorową współpracę Klubu z lokalnymi strukturami SLD. Przewodniczący wojewódzki SLD Marek Dyduch oraz Sekretarz Rady Dolnośląskiej Arkadiusz Sikora SLD wręczyli listy gratulacyjne od dolnośląskich władz SLD dziękując za dotychczasową pracę członkom Klubu, jednocześnie życząc im wielu wspaniałych chwil oraz kolejnych działań na rzecz krzewienia wartości lewicowych w społeczeństwie.Podczas uroczystości władze Klubu wręczyły jej członkom Akt Nadania Godności Członka Klubu.

Gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych chwil!

30 lat działalności Klubu Weteranów i Sympatyków w Oławie

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem