Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Plebiscyt „Bydgoszczanin Roku 2012”. Zagłosuj na Janusza Zemke

dodano 2013-02-01 11:54 w kategorii: Ludzie

Do zakończenia głosowania na "Bydgoszczanina Roku 2012" pozostał jeszcze jeden tydzień. Obecne wyniki plasują Janusza Zemke na trzecim miejscu. Bydgoszczaninem Roku 2012 może zostać każdy. Najbardziej liczą się jednak działania  oraz wyjątkowe osiągnięcia na rzecz miasta. - "To jeden z najbardziej aktywnych europosłów z naszego regionu. Od lat stara się organizować staże w Brukseli i wycieczki do Parlamentu Europejskiego" – czytamy w Expressie Bydgoskim. Zachęcamy zatem do głosowania na Janusza Zemke.

Na Janusza Zemke można głosować, wysyłając SMS (za 1,23 zł z VAT) na nr 7148, o treści: EX.BYD.1 Glosowanie potrwa do 8 lutego br. Zapraszamy sympatyków działalności posła do głosowania!Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.