Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Przedwakacyjne Zebranie Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu

dodano ponad tydzień temu, 2017-06-14 w kategorii: Powiatowe

13 czerwca 2017 r. korzystając z gościnności Posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Zemke, w jego biurze przy ul. Kosynierów Gdyńskich 27/43, odbyło się ostatnie przed wakacjami zebranie Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD.
 
Na zebraniu przedstawiono relacje z Europejskiego Kongresu Kobiet Lewicy, który odbył się 10 czerwca br. w Warszawie oraz ze spotkania z Henryką Krzywonos w Grudziądzu dnia 12 czerwca br., a także inne inicjatywy podejmowane od ostatniego zebrania np. spotkanie z europosłem Januszem Zemke, częstowanie dzieci słodyczami z okazji Dnia Dziecka czy rozdawanie Konstytucji RP mieszkańcom Grudziądza. 
 
 
 
 
 
Poza podsumowaniem działalności Forum w ostatnim miesiącu, członkinie jednogłośnie przyjęły i podpisały Deklarację Programową Europejskiego Kongresu Kobiet Lewicy, a także podjęły decyzję o wyborze uczniów wybitnie odznaczających się zaangażowaniem społecznym i charytatywnym. Forum ufunduje dla nich vouchery o wartości 100,00 zł każdy do EMPiK-u, a także przekaże upominki podarowane przez eurodeputowanego Janusza Zemke, podczas uroczystego zakończenia Roku Szkolnego dnia 23.06.2017 r.
 
 
Następne zebranie już po wakacjach.


Komentarze

Wydarzenia

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  godzinę temu

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

 • Rozenek: Ustawa „dezubekizacyjna" nieludzka i bestialska

  3 godziny temu

  - 16 grudnia 2016 r. w budynku Sejmu, w podejrzanych okolicznościach prawnych przyjęto ustawę tzw. „dezubekizacyjną”, ustawę zmieniającą zaopatrzenie emerytalne wielu funkcjonariuszy w taki sposób, że objęła ona wszystkie służby mundurowe – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD.czytaj więcej»

 • Wenderlich: Komisje śledcze teatrem

  dzisiaj o 07:31

  - Pamiętam poprzednie komisje śledcze, począwszy od tej pierwszej do kolejnych i wszystkie były teatrem – powiedział Jerzy Wenderlich, wiceprzewodniczący SLD w programie „Rozmowa Polityczna” komentując działalność komisji śledczej ds. Ambr Gold. czytaj więcej»

 • Rozenek: Czy PiS uniemożliwia pracę NIK?

  wczoraj o 11:54

  - 5 kwietnia 2017 r. złożyliśmy do szefa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego zawiadomienie dotyczące komisji smoleńskiej, pytaliśmy w tym zawiadomieniu jak wydawane są pieniądze przeznaczone na tę komisję – stwierdził Andrzej Rozenek, polityk SLD podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie 22 czerwca 2czytaj więcej»

 • Andrzej Rozenek wstępuje do SLD. Rada Krajowa partii w najbliższą sobotę.

  wczoraj o 10:57

  - Witamy Andrzeja Rozenka w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej -ogłosiła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD. - W najbliższą sobotę, 24 czerwca, odbędzie się Rada Krajowa partii - zapowiedział Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.