Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

"Przedszkolna rodzina zabawy sportowe rozpoczyna"

dodano 2017-05-15 14:14 w kategorii: Informacje

13 maja 2017 r. po raz dwunasty grono pedagogiczne i dyrekcja Przedszkola nr 20 w Bydgoszczy zorganizowała imprezę sportową pn. "Przedszkolna rodzina zabawy sportowe rozpoczyna". Była to olimpiada sportowa dla przedszkoli, a w zawodach uczestniczyli najmłodsi bydgoszczanie z rodzicami.
 
Obecni mogli obejrzeć wystawę prac finalistów konkursu plastycznego "Mojemu miastu laurka na urodziny". 
 
 
 
Zastępca prezydenta Bydgoszczy Anna Mackiewicz wspólnie z radnym Ireneuszem Nitkiewiczem wręczyli młodym plastykom dyplomy i prezenty. Prezydent Mackiewicz zaproponowała, aby wystawę prac zorganizować również w bydgoskim Ratuszu.
 
 
– Bardzo spodobała mi się ta przedszkolna olimpiada – mówi Ireneusz Nitkiewicz, podczas której rodzice z dziećmi mogli wspólnie i aktywnie spędzić czas.
Ireneusz Nitkiewicz ufundował nagrody dla uczestników oraz przekazał organizatorom upominki od europosła Janusza Zemke.
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  godzinę temu

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

 • Rozenek: Ustawa „dezubekizacyjna" nieludzka i bestialska

  3 godziny temu

  - 16 grudnia 2016 r. w budynku Sejmu, w podejrzanych okolicznościach prawnych przyjęto ustawę tzw. „dezubekizacyjną”, ustawę zmieniającą zaopatrzenie emerytalne wielu funkcjonariuszy w taki sposób, że objęła ona wszystkie służby mundurowe – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD.czytaj więcej»

 • Wenderlich: Komisje śledcze teatrem

  dzisiaj o 07:31

  - Pamiętam poprzednie komisje śledcze, począwszy od tej pierwszej do kolejnych i wszystkie były teatrem – powiedział Jerzy Wenderlich, wiceprzewodniczący SLD w programie „Rozmowa Polityczna” komentując działalność komisji śledczej ds. Ambr Gold. czytaj więcej»

 • Rozenek: Czy PiS uniemożliwia pracę NIK?

  wczoraj o 11:54

  - 5 kwietnia 2017 r. złożyliśmy do szefa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego zawiadomienie dotyczące komisji smoleńskiej, pytaliśmy w tym zawiadomieniu jak wydawane są pieniądze przeznaczone na tę komisję – stwierdził Andrzej Rozenek, polityk SLD podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie 22 czerwca 2czytaj więcej»

 • Andrzej Rozenek wstępuje do SLD. Rada Krajowa partii w najbliższą sobotę.

  wczoraj o 10:57

  - Witamy Andrzeja Rozenka w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej -ogłosiła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD. - W najbliższą sobotę, 24 czerwca, odbędzie się Rada Krajowa partii - zapowiedział Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.