Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czarzasty: Uchodźcy? Przyjmować i przygotowywać polskie granice na przyjęcie uchodźców

dodano 2017-05-17 12:14 w kategorii: Informacje

- Zawsze mieliśmy jednoznaczne zdanie w sprawie uchodźców. Uchodźców przyjmować i przygotowywać polskie granice na ich przyjęcie – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w radiu TOK FM. - Należy wprowadzić określone zasady, bardzo dokładnie sprawdzać miejsce, z którego uchodźcy przyszli oraz sprawdzać to, co to są za osoby – podkreślił Czarzasty.

-  7 tysięcy ludzi, ponad 1000 miast w Polsce, 7 osób na miasto – dodał.

Przewodniczący SLD podczas rozmowy w TOK FM stwierdził, iż bardzo istotną kwestią jest dokonanie sensownej lokacji uchodźców oraz przygotowanie nauczycieli do tego, aby umieli wprowadzać dzieci, które uciekły przed wojną do szkół, aby te dzieci czuły się tu dobrze a nauczyciele wiedzieli, jak z nimi postępować.     

Słuchaj całej rozmowy z Włodzimierzem Czarzastym, kliknij tu.Komentarze

Wydarzenia

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  4 godziny temu

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

 • Rozenek: Ustawa „dezubekizacyjna" nieludzka i bestialska

  6 godzin temu

  - 16 grudnia 2016 r. w budynku Sejmu, w podejrzanych okolicznościach prawnych przyjęto ustawę tzw. „dezubekizacyjną”, ustawę zmieniającą zaopatrzenie emerytalne wielu funkcjonariuszy w taki sposób, że objęła ona wszystkie służby mundurowe – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD.czytaj więcej»

 • Wenderlich: Komisje śledcze teatrem

  dzisiaj o 07:31

  - Pamiętam poprzednie komisje śledcze, począwszy od tej pierwszej do kolejnych i wszystkie były teatrem – powiedział Jerzy Wenderlich, wiceprzewodniczący SLD w programie „Rozmowa Polityczna” komentując działalność komisji śledczej ds. Ambr Gold. czytaj więcej»

 • Rozenek: Czy PiS uniemożliwia pracę NIK?

  wczoraj o 11:54

  - 5 kwietnia 2017 r. złożyliśmy do szefa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego zawiadomienie dotyczące komisji smoleńskiej, pytaliśmy w tym zawiadomieniu jak wydawane są pieniądze przeznaczone na tę komisję – stwierdził Andrzej Rozenek, polityk SLD podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie 22 czerwca 2czytaj więcej»

 • Andrzej Rozenek wstępuje do SLD. Rada Krajowa partii w najbliższą sobotę.

  wczoraj o 10:57

  - Witamy Andrzeja Rozenka w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej -ogłosiła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD. - W najbliższą sobotę, 24 czerwca, odbędzie się Rada Krajowa partii - zapowiedział Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.