Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Ponadpartyjne porozumienie w sprawie finansowania In Vitro w Krakowie

dodano 2017-04-20 11:24 w kategorii: Informacje

W czwartek 20 kwietnia 2017 roku Przewodniczący Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD Ryszard Śmiałek przyłączył się do ponadpartyjnej akcji zbierania podpisów w sprawie finansowania In Vitro z budżetu miasta Krakowa wraz z Wiceprzewodniczącą Rady Krakowskiej SLD Marzeną Biel oraz Przewodniczacą Forum Równych Szans i Praw Kobiet w Małopolsce Magdaleną Kubańską. Od dzisiaj intensyfikujemy akcję zbierania podpisów w Krakowie, potrzebujemy wspólnie zebrać minimum 4000 podpisów, tak aby Nasz projekt mógł trafić pod obrady Rady Miasta Krakowa. Chcemy zebrac podpisy do końca maja 2017 roku.

Na początku maja 2017 roku ruszymy wspólnie z Nowoczesną w kampanii społecznej w Krakowie uświadamijącej mieszkańcom co to jest In Vitro.Komentarze

Wydarzenia

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  godzinę temu

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

 • Rozenek: Ustawa „dezubekizacyjna" nieludzka i bestialska

  3 godziny temu

  - 16 grudnia 2016 r. w budynku Sejmu, w podejrzanych okolicznościach prawnych przyjęto ustawę tzw. „dezubekizacyjną”, ustawę zmieniającą zaopatrzenie emerytalne wielu funkcjonariuszy w taki sposób, że objęła ona wszystkie służby mundurowe – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD.czytaj więcej»

 • Wenderlich: Komisje śledcze teatrem

  dzisiaj o 07:31

  - Pamiętam poprzednie komisje śledcze, począwszy od tej pierwszej do kolejnych i wszystkie były teatrem – powiedział Jerzy Wenderlich, wiceprzewodniczący SLD w programie „Rozmowa Polityczna” komentując działalność komisji śledczej ds. Ambr Gold. czytaj więcej»

 • Rozenek: Czy PiS uniemożliwia pracę NIK?

  wczoraj o 11:54

  - 5 kwietnia 2017 r. złożyliśmy do szefa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego zawiadomienie dotyczące komisji smoleńskiej, pytaliśmy w tym zawiadomieniu jak wydawane są pieniądze przeznaczone na tę komisję – stwierdził Andrzej Rozenek, polityk SLD podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie 22 czerwca 2czytaj więcej»

 • Andrzej Rozenek wstępuje do SLD. Rada Krajowa partii w najbliższą sobotę.

  wczoraj o 10:57

  - Witamy Andrzeja Rozenka w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej -ogłosiła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD. - W najbliższą sobotę, 24 czerwca, odbędzie się Rada Krajowa partii - zapowiedział Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.