Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

STOP wycince Polski

dodano 2017-03-19 22:06 w kategorii: Informacje

W dniu 19 marca 2017 r. w Zielonej Górze odbyła się manifestacja pod hasłem "Stop wycince Polski". Stawili się przedstawiciele KOD, SLD, PO, PSL i Nowoczesnej. Wspólnie protestowali przeciwko niszczeniu demokracji w Polsce, przez PiS. Ponad 200 osób przemaszerowało zielonogórskim deptakiem sprzeciwiając się niszczeniu Trybunału Konstytucyjnego, prokuratury i sądownictwa, służb specjalnych, mediów publicznych, Wojska Polskiego, oświaty, służby zdrowia i samorządności w Polsce. Na manifestacji głos zabrało dwóch przedstawicieli SLD : Bogusław Wontor i Tomasz Nesterowicz. Apelowali o powstrzymanie dyktatury PiS, który niszczy demokratyczne struktury państwa, prywatność obywateli i finanse publiczne, zadłużając państwo na 30 mld. zł. Swoją polityką nienawiści doprowadzili do podziału Polaków na lepszych i gorszych, a w polityce zagranicznej zaprzepaścili dotychczasowy autorytet Polski w NATO i w Unii Europejskiej. Najbliższe wybory samorządowe i parlamentarne muszą położyć kres temu wszystkiemu, co widzimy w polityce obecnego rządu RP.

 Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.