Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

W Bielawa zgromadziła członków i działaczy SLD powiatu dzierżoniowskiego

dodano ponad tydzień temu, 2017-03-19 w kategorii: Informacje

Gośćmi przybyłymi na spotkanie byli wiceprzewodniczący Rady Krajowej SLD Wincenty Elsner oraz przewodniczący Rady Dolnośląskiej SLD Marek Dyduch. W spotkaniu udział wzięli także radni powiatowi, radni miejscy startujący w wyborach samorządowych z listy SLD oraz były burmistrz Bielawy Ryszard Dźwiniel.
Tematem spotkania były sprawy związane z działalnością SLD na szczeblu krajowym, wojewódzkim i powiatowym. Omówiono plan działań struktur SLD – Dolny Śląsk w 2017 roku z uwzględnieniem szczebla powiatu dzierżoniowskiego w celu przygotowań struktur do wyborów samorządowych, które odbędą się już w przyszłym 2018 roku. Omówiono sprawy organizacyjne 17-stej już majówki w Bielawie oraz akcję sadzenia drzewek, które Powiat Dzierżoniowski zaplanował na 22.04.2017 r. Zwrócono się z prośbą do osób, które jeszcze nie rozliczyły się z urzędem skarbowym, aby 1% podatku przekazać na rzecz byłego posła Mieczysława Jedonia i pomóc mu w jego powrocie do zdrowia.
Na zakończenie spotkania, uczczono minutą ciszy pamięć zmarłej członkini SLD, radnej z Pieszyc - KoleżaKomentarze

Wydarzenia

 • Iwiński: Minister Waszczykowski bardzo szkodzi pozycji Polski za granicą

  4 godziny temu

  - Dyplomaci bardzo często, trzymają język za zębami, a jeżeli wypowiadają jakieś formuły, są one bardzo ostrożne – powiedział prof. Tadeusz Iwiński na antenie TVN24 BiŚ 28 marca 2017 r., komentując słowa szefa MSZ na temat rzekomo nielegalnego wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Zostaniemy w ogonie, a nie w szpicy

  5 godzin temu

  - Polska stworzyła wokół siebie takie warunki, że część Unii Europejskiej zaczęła myśleć o Polsce, że ta chce z tej Unii wyjść – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka” na antenie TVP Info 28 marca 2017 r., komentując szczyt Unii Europejskiej w Rzymieczytaj więcej»

 • Makarewicz: PiS przeszacował skalę eurosceptycyzmu w Polsce

  dzisiaj o 07:35

  - Wprowadzaliśmy Polskę do Unii Europejskiej, jak kiedyś będzie, odpukać, taka potrzeba, to wprowadzimy ją jeszcze raz – powiedział Błażej Makarewicz, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów w programie Scena Polityczna, Radia Polska Live, komentując eurosceptyczną politykę PiSczytaj więcej»

 • Liberadzki: Tak, Polska chce być w Unii Europejskiej

  wczoraj o 08:13

  - Deklaracja Rzymska to jest wzmocnienie pozycji Unii Europejskiej, ta deklaracja to jest podkreślenie woli pójścia Unii Europejskiej w kierunku przemian i reformy – powiedział prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie „Bez retuszu” na antenie TVP Info.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska jest w Unii, jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce

  przedwczoraj o 14:16

  Profesor Liberadzki w swoim wystąpieniu podkreślił, iż Unii Europejska po szczycie w Rzymie wyszła wzmocniona., a Polska przestała być państwem, przy którym stawia się znak zapytania, czy ten kraj jest w UE. – Jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce – oświadczył prof. Bogusław Liberadzki. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij