Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

W Bielawa zgromadziła członków i działaczy SLD powiatu dzierżoniowskiego

dodano 2017-03-19 15:31 w kategorii: Informacje

Gośćmi przybyłymi na spotkanie byli wiceprzewodniczący Rady Krajowej SLD Wincenty Elsner oraz przewodniczący Rady Dolnośląskiej SLD Marek Dyduch. W spotkaniu udział wzięli także radni powiatowi, radni miejscy startujący w wyborach samorządowych z listy SLD oraz były burmistrz Bielawy Ryszard Dźwiniel.
Tematem spotkania były sprawy związane z działalnością SLD na szczeblu krajowym, wojewódzkim i powiatowym. Omówiono plan działań struktur SLD – Dolny Śląsk w 2017 roku z uwzględnieniem szczebla powiatu dzierżoniowskiego w celu przygotowań struktur do wyborów samorządowych, które odbędą się już w przyszłym 2018 roku. Omówiono sprawy organizacyjne 17-stej już majówki w Bielawie oraz akcję sadzenia drzewek, które Powiat Dzierżoniowski zaplanował na 22.04.2017 r. Zwrócono się z prośbą do osób, które jeszcze nie rozliczyły się z urzędem skarbowym, aby 1% podatku przekazać na rzecz byłego posła Mieczysława Jedonia i pomóc mu w jego powrocie do zdrowia.
Na zakończenie spotkania, uczczono minutą ciszy pamięć zmarłej członkini SLD, radnej z Pieszyc - KoleżaKomentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.