Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Tomasz Trela BLOG: "Tną równo z trawą".

dodano ponad 2 tygodnie temu, 2017-03-12 w kategorii: Powiatowe

Firmy zajmujące się wycinką drzew nie nadążają z realizacją zleceń. W sklepach brakuje pił mechanicznych, a właściciele działek i gruntów odetchnęli z ulgą – wreszcie mogą wycinać co chcą, ile chcą i jak chcą bez użerania się z urzędnikami od ochrony środowiska co to o jedną gałązkę aferę gotowi robić. Taki mamy rząd, co to jedną ustawą i przedsiębiorcom zapewnił zlecenia i gospodarkę napędził i jeszcze uznanie suwerena zdobył. A drzewa? Co tam drzewa, nie mówią, więc manifestacji pod Sejmem nie urządzą. Nie głosują, więc o wynik wyborów można być spokojnym. Do Brukseli też nie doniosą, więc żadna Komisja Europejska czy inna Wenecka sankcjami grozić nie będzie. Takie prawo to tylko przy Nowogrodzkiej powstaje, w tej kuźni wycinania wszystkiego co „nie nasze”. A jak „nie nasze” znaczy obce, wrogie więc ciąć.
Pierwszy pod topór, przepraszam – piłę mechaniczną poszedł Trybunał Konstytucyjny, aby przypadkiem wycinać nie zabronił. Później edukacja, Naczelnik Państwa kończył 8-klasową podstawówkę, więc zarazę w postaci gimnazjów jako obcą – wyciąć koniecznie. Samorządy także obce, „nie nasi” prezydenci, burmistrzowie i wójtowie panoszą się w gminach, tych to trzeba raz na zawsze powycinać, bo bruździć będą, suwerena buntować. Gdzieś po drodze wycięto fachowców z mediów publicznych, wszystkich instytucji gdzie państwo czyli Nowogrodzka ma cośkolwiek do powiedzenia, wojska, prokuratury, a w kolejce do cięcia czekają sędziowie i sądy, służba zdrowia i co tam jeszcze Nowogrodzka za „nie nasze” uzna. Rozpędzona piła mechaniczna polskiego rządu zawitała już do Brukseli, przecież szef Rady Europejskiej wybitnie „nie nasz” to koniecznie do wycięcia.
Naczelnik i jego ludzie tną wszystko jak leci równo z trawą, ciekawe kiedy suweren się zbuntuje i też wytnie. Obecny rząd.

 Komentarze

Wydarzenia

 • Iwiński: Minister Waszczykowski bardzo szkodzi pozycji Polski za granicą

  4 godziny temu

  - Dyplomaci bardzo często, trzymają język za zębami, a jeżeli wypowiadają jakieś formuły, są one bardzo ostrożne – powiedział prof. Tadeusz Iwiński na antenie TVN24 BiŚ 28 marca 2017 r., komentując słowa szefa MSZ na temat rzekomo nielegalnego wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Zostaniemy w ogonie, a nie w szpicy

  5 godzin temu

  - Polska stworzyła wokół siebie takie warunki, że część Unii Europejskiej zaczęła myśleć o Polsce, że ta chce z tej Unii wyjść – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka” na antenie TVP Info 28 marca 2017 r., komentując szczyt Unii Europejskiej w Rzymieczytaj więcej»

 • Makarewicz: PiS przeszacował skalę eurosceptycyzmu w Polsce

  dzisiaj o 07:35

  - Wprowadzaliśmy Polskę do Unii Europejskiej, jak kiedyś będzie, odpukać, taka potrzeba, to wprowadzimy ją jeszcze raz – powiedział Błażej Makarewicz, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów w programie Scena Polityczna, Radia Polska Live, komentując eurosceptyczną politykę PiSczytaj więcej»

 • Liberadzki: Tak, Polska chce być w Unii Europejskiej

  wczoraj o 08:13

  - Deklaracja Rzymska to jest wzmocnienie pozycji Unii Europejskiej, ta deklaracja to jest podkreślenie woli pójścia Unii Europejskiej w kierunku przemian i reformy – powiedział prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie „Bez retuszu” na antenie TVP Info.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska jest w Unii, jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce

  przedwczoraj o 14:16

  Profesor Liberadzki w swoim wystąpieniu podkreślił, iż Unii Europejska po szczycie w Rzymie wyszła wzmocniona., a Polska przestała być państwem, przy którym stawia się znak zapytania, czy ten kraj jest w UE. – Jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce – oświadczył prof. Bogusław Liberadzki. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij