Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Tomasz Trela BLOG: "Tną równo z trawą".

dodano 2017-03-12 23:15 w kategorii: Powiatowe

Firmy zajmujące się wycinką drzew nie nadążają z realizacją zleceń. W sklepach brakuje pił mechanicznych, a właściciele działek i gruntów odetchnęli z ulgą – wreszcie mogą wycinać co chcą, ile chcą i jak chcą bez użerania się z urzędnikami od ochrony środowiska co to o jedną gałązkę aferę gotowi robić. Taki mamy rząd, co to jedną ustawą i przedsiębiorcom zapewnił zlecenia i gospodarkę napędził i jeszcze uznanie suwerena zdobył. A drzewa? Co tam drzewa, nie mówią, więc manifestacji pod Sejmem nie urządzą. Nie głosują, więc o wynik wyborów można być spokojnym. Do Brukseli też nie doniosą, więc żadna Komisja Europejska czy inna Wenecka sankcjami grozić nie będzie. Takie prawo to tylko przy Nowogrodzkiej powstaje, w tej kuźni wycinania wszystkiego co „nie nasze”. A jak „nie nasze” znaczy obce, wrogie więc ciąć.
Pierwszy pod topór, przepraszam – piłę mechaniczną poszedł Trybunał Konstytucyjny, aby przypadkiem wycinać nie zabronił. Później edukacja, Naczelnik Państwa kończył 8-klasową podstawówkę, więc zarazę w postaci gimnazjów jako obcą – wyciąć koniecznie. Samorządy także obce, „nie nasi” prezydenci, burmistrzowie i wójtowie panoszą się w gminach, tych to trzeba raz na zawsze powycinać, bo bruździć będą, suwerena buntować. Gdzieś po drodze wycięto fachowców z mediów publicznych, wszystkich instytucji gdzie państwo czyli Nowogrodzka ma cośkolwiek do powiedzenia, wojska, prokuratury, a w kolejce do cięcia czekają sędziowie i sądy, służba zdrowia i co tam jeszcze Nowogrodzka za „nie nasze” uzna. Rozpędzona piła mechaniczna polskiego rządu zawitała już do Brukseli, przecież szef Rady Europejskiej wybitnie „nie nasz” to koniecznie do wycięcia.
Naczelnik i jego ludzie tną wszystko jak leci równo z trawą, ciekawe kiedy suweren się zbuntuje i też wytnie. Obecny rząd.

 Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.