Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

GODNE ŻYCIE, SPRAWIEDLIWA I NOWOCZESNA POLSKA

dodano 2017-02-19 23:05 w kategorii: Ludzie

W dniu 4 lutego 2017 r, podczas Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej został przedstawiony i omówiony Program SLD „Godne życie, sprawiedliwa i nowoczesna Polska”.

Program dostępny jest na stronie http://www.sld.org.pl/ i stanowi materiał do dyskusji oraz ewentualnych uwag wszystkich członków partii.

W związku z powyższym prosimy o przesyłanie swoich opinii na adres e-mail: natalia_dudek@wp.pl, piotrzyk@icloud.com  do dnia 30 czerwca br.

Przypominamy również, że Zarząd Wojewódzki SLD w Lublinie podjął uchwałę w sprawie zmniejszenia godzinowego dnia pracy z 8 do 6 godzin przy zachowaniu dotychczasowych poborów. Prosimy o przesyłanie uwag na adres e-mail; natalia_dudek@wp.pl, piotrzyk@icloud.com .


Dodatkowo informujemy, że na szczeblu województwa będą odbywały się dyskusje programowe w określonych blokach tematycznych. Terminy spotkań zostaną ustalone
w najbliższych dniach. 

 Komentarze

Wydarzenia

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  4 godziny temu

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

 • Rozenek: Ustawa „dezubekizacyjna" nieludzka i bestialska

  6 godzin temu

  - 16 grudnia 2016 r. w budynku Sejmu, w podejrzanych okolicznościach prawnych przyjęto ustawę tzw. „dezubekizacyjną”, ustawę zmieniającą zaopatrzenie emerytalne wielu funkcjonariuszy w taki sposób, że objęła ona wszystkie służby mundurowe – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD.czytaj więcej»

 • Wenderlich: Komisje śledcze teatrem

  dzisiaj o 07:31

  - Pamiętam poprzednie komisje śledcze, począwszy od tej pierwszej do kolejnych i wszystkie były teatrem – powiedział Jerzy Wenderlich, wiceprzewodniczący SLD w programie „Rozmowa Polityczna” komentując działalność komisji śledczej ds. Ambr Gold. czytaj więcej»

 • Rozenek: Czy PiS uniemożliwia pracę NIK?

  wczoraj o 11:54

  - 5 kwietnia 2017 r. złożyliśmy do szefa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego zawiadomienie dotyczące komisji smoleńskiej, pytaliśmy w tym zawiadomieniu jak wydawane są pieniądze przeznaczone na tę komisję – stwierdził Andrzej Rozenek, polityk SLD podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie 22 czerwca 2czytaj więcej»

 • Andrzej Rozenek wstępuje do SLD. Rada Krajowa partii w najbliższą sobotę.

  wczoraj o 10:57

  - Witamy Andrzeja Rozenka w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej -ogłosiła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD. - W najbliższą sobotę, 24 czerwca, odbędzie się Rada Krajowa partii - zapowiedział Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.