Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Zemke: W wojsku wiadomo komu należy oddać honory

dodano 2017-02-05 15:42 w kategorii: Informacje

- Jak widzę generała oddającego honory Bartłomiejowi Misiewiczowi , to aż się patrzeć na to nie chce. Przecież wiadomo w wojsku komu te honory należy oddać podczas oficjalnych uroczystości: prezydentowi, premierowi marszałkom Sejmu i Senatu, ministrowi a pod jego nieobecność zastępcy ministra  – powiedział Janusz Zemke, eurodeputowany SLD w programie "Tak czy Nie" na antenie Polsat News.

 – Na tej liście kończy się honorowanie cywili przez żołnierza w mundurze – podkreślił były wiceminister obrony narodowej. - Uważam, że pan Misiewicz zachowuje się w niewłaściwy sposób, oczekuję, że minister Antoni Macierewicz wyciągnie właściwe wnioski – dodał.

Janusz Zemke w programie „Tak czy Nie” 4 lutego 2017 r. stwierdził, iż nie jest rolą, rzecznika prasowego, czy też szefa gabinetu politycznego ministra obrony narodowej, wizytowanie jednostek wojskowych. Były wiceminister obrony narodowej podkreślił, iż szef gabinetu politycznego nie jest częścią kierownictwa Ministerstwa Obrony Narodowej.

Oglądaj cały program z udziałem "Tak czy Nie" z udziałem Janusza Zemke, kliknij tu.Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.