Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Nitkiewicz: 18 lipca pierwszy z osiedlowych festynów „Wspólne wakacje w Bydgoszczy"

dodano 2016-07-12 11:30 w kategorii: Informacje

Bydgoskie SLD oraz samorządowcy SLD Lewica Razem zapraszają 18 lipca br. na osiedle Wyżyny, gdzie odbędzie się pierwszy z lokalnych festy­nów - „Wspólne wakacje w Bydgoszczy". Celem pikników jest zorganizowanie czasu wolnego dla najmłodszych oraz rozmowa na temat spraw związanych z Bydgoszczą z rodzicami. 

Akcję finansuje SLD w Bydgoszczy oraz samorządowcy z Klubu SLD Lewica Razem – mówi Ireneusz Nitkiewicz, bydgoski radny Sojuszu. - Robimy to dla dzieci, które wakacje spędzają w mieście – podkreślił radny. – Podczas imprezy poprosimy rodziców, dziadków poprosimy o wypełnienie krótkiej ankiety na temat naszego miasta – powiedział Ireneusz Nitkiewicz.

W trakcie wakacji odbędzie się 6 pikników: na osiedlu Wyżyny koło „Modraczka”, Bartodziejach (nad Bala­tonem), Wzgórzu Wolności (plac za Gimnazjum nr 20, ul. Karpacka), w Fordonie (os. Baj­ka), na Górzyskowie (park przy ul. Kossaka).

Szóste miejsce, w którym odbędzie się piknik zostanie wybrane przez samych mieszkańców Bydgoszczy poprzez głosowanie na stronie www.bydgoszcz.sld.org.pl oraz profilu SLD Bydgoszcz na Facebook-u.Komentarze

Wydarzenia

 • Iwiński: Minister Waszczykowski bardzo szkodzi pozycji Polski za granicą

  4 godziny temu

  - Dyplomaci bardzo często, trzymają język za zębami, a jeżeli wypowiadają jakieś formuły, są one bardzo ostrożne – powiedział prof. Tadeusz Iwiński na antenie TVN24 BiŚ 28 marca 2017 r., komentując słowa szefa MSZ na temat rzekomo nielegalnego wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Zostaniemy w ogonie, a nie w szpicy

  5 godzin temu

  - Polska stworzyła wokół siebie takie warunki, że część Unii Europejskiej zaczęła myśleć o Polsce, że ta chce z tej Unii wyjść – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka” na antenie TVP Info 28 marca 2017 r., komentując szczyt Unii Europejskiej w Rzymieczytaj więcej»

 • Makarewicz: PiS przeszacował skalę eurosceptycyzmu w Polsce

  dzisiaj o 07:35

  - Wprowadzaliśmy Polskę do Unii Europejskiej, jak kiedyś będzie, odpukać, taka potrzeba, to wprowadzimy ją jeszcze raz – powiedział Błażej Makarewicz, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów w programie Scena Polityczna, Radia Polska Live, komentując eurosceptyczną politykę PiSczytaj więcej»

 • Liberadzki: Tak, Polska chce być w Unii Europejskiej

  wczoraj o 08:13

  - Deklaracja Rzymska to jest wzmocnienie pozycji Unii Europejskiej, ta deklaracja to jest podkreślenie woli pójścia Unii Europejskiej w kierunku przemian i reformy – powiedział prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie „Bez retuszu” na antenie TVP Info.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska jest w Unii, jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce

  przedwczoraj o 14:16

  Profesor Liberadzki w swoim wystąpieniu podkreślił, iż Unii Europejska po szczycie w Rzymie wyszła wzmocniona., a Polska przestała być państwem, przy którym stawia się znak zapytania, czy ten kraj jest w UE. – Jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce – oświadczył prof. Bogusław Liberadzki. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij