Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Nitkiewicz: 18 lipca pierwszy z osiedlowych festynów „Wspólne wakacje w Bydgoszczy"

dodano 2016-07-12 11:30 w kategorii: Informacje

Bydgoskie SLD oraz samorządowcy SLD Lewica Razem zapraszają 18 lipca br. na osiedle Wyżyny, gdzie odbędzie się pierwszy z lokalnych festy­nów - „Wspólne wakacje w Bydgoszczy". Celem pikników jest zorganizowanie czasu wolnego dla najmłodszych oraz rozmowa na temat spraw związanych z Bydgoszczą z rodzicami. 

Akcję finansuje SLD w Bydgoszczy oraz samorządowcy z Klubu SLD Lewica Razem – mówi Ireneusz Nitkiewicz, bydgoski radny Sojuszu. - Robimy to dla dzieci, które wakacje spędzają w mieście – podkreślił radny. – Podczas imprezy poprosimy rodziców, dziadków poprosimy o wypełnienie krótkiej ankiety na temat naszego miasta – powiedział Ireneusz Nitkiewicz.

W trakcie wakacji odbędzie się 6 pikników: na osiedlu Wyżyny koło „Modraczka”, Bartodziejach (nad Bala­tonem), Wzgórzu Wolności (plac za Gimnazjum nr 20, ul. Karpacka), w Fordonie (os. Baj­ka), na Górzyskowie (park przy ul. Kossaka).

Szóste miejsce, w którym odbędzie się piknik zostanie wybrane przez samych mieszkańców Bydgoszczy poprzez głosowanie na stronie www.bydgoszcz.sld.org.pl oraz profilu SLD Bydgoszcz na Facebook-u.Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.