Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Dariusz Joński: Oto pomysł PO: Miasta tylko dla bogaczy!

dodano 2015-02-24 13:00 w kategorii: Kraj

Politycy Platformy Obywatelskiej tym razem przeszli samych siebie. Otóż chcą zakazać wjazdu starych samochodów do centrów miast. Skandaliczny pomysł PO uderzy przede wszystkim w ludzi, których nie stać na nowe, luksusowe samochody. Nie pierwszy raz PO pokazuje, że dba jedynie o interesy najbogatszych.
 
Co oznacza pomysł Platformy w praktyce? A choćby to, że np. właściciel poloneza nie dostanie się do centrum handlowego, szpitala, kina, urzędu czy też innych instytucji, które w wielu miastach znajdują się centrum. No naprawdę, wspaniały pomysł „droga” Platformo. Może pójdziecie jeszcze dalej w swoich pomysłach, może z centrum miast należy eksmitować biedniejsze grupy społeczne i osiedlać je gdzieś na peryferiach. Wtedy centra naszych miast będą kipieć bogactwem i luksusem.
 
I tak na sam koniec, ku przemyśleniu dla polityków Platformy, emocjonalny, ale jakże prawdziwy wpis jednego z internautów umieszczony na wykop.pl : 
 
@jamtojest: „no to nie będę mógł wjeżdżać swoim fiatem 126p zajmującym niespotykanie mało miejsca i generującym wyjątkowo mało zanieczyszczeń, ale Hummer będzie mógł wjechać. Fuck logic. Heniek elektryk nie będzie mógł podjechać swoim wolnossącym golfem III kombi aby naprawić mi lodówkę, ale dostawczak z 3-litrowym silnikiem z marketu już podjedzie z nową lodóweczką zakupioną na kredycik. Ten pomysł jest po to, aby zrobić dobrze korporacjom... a interesy społeczne? Je$@#$ć to! niech plebs żre gruz i nie przeszkadza politykom w rozjeżdżaniu się lexusami”.
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.