Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Dariusz Joński: Oto pomysł PO: Miasta tylko dla bogaczy!

dodano 2015-02-24 13:00 w kategorii: Kraj

Politycy Platformy Obywatelskiej tym razem przeszli samych siebie. Otóż chcą zakazać wjazdu starych samochodów do centrów miast. Skandaliczny pomysł PO uderzy przede wszystkim w ludzi, których nie stać na nowe, luksusowe samochody. Nie pierwszy raz PO pokazuje, że dba jedynie o interesy najbogatszych.
 
Co oznacza pomysł Platformy w praktyce? A choćby to, że np. właściciel poloneza nie dostanie się do centrum handlowego, szpitala, kina, urzędu czy też innych instytucji, które w wielu miastach znajdują się centrum. No naprawdę, wspaniały pomysł „droga” Platformo. Może pójdziecie jeszcze dalej w swoich pomysłach, może z centrum miast należy eksmitować biedniejsze grupy społeczne i osiedlać je gdzieś na peryferiach. Wtedy centra naszych miast będą kipieć bogactwem i luksusem.
 
I tak na sam koniec, ku przemyśleniu dla polityków Platformy, emocjonalny, ale jakże prawdziwy wpis jednego z internautów umieszczony na wykop.pl : 
 
@jamtojest: „no to nie będę mógł wjeżdżać swoim fiatem 126p zajmującym niespotykanie mało miejsca i generującym wyjątkowo mało zanieczyszczeń, ale Hummer będzie mógł wjechać. Fuck logic. Heniek elektryk nie będzie mógł podjechać swoim wolnossącym golfem III kombi aby naprawić mi lodówkę, ale dostawczak z 3-litrowym silnikiem z marketu już podjedzie z nową lodóweczką zakupioną na kredycik. Ten pomysł jest po to, aby zrobić dobrze korporacjom... a interesy społeczne? Je$@#$ć to! niech plebs żre gruz i nie przeszkadza politykom w rozjeżdżaniu się lexusami”.
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Iwiński: Minister Waszczykowski bardzo szkodzi pozycji Polski za granicą

  4 godziny temu

  - Dyplomaci bardzo często, trzymają język za zębami, a jeżeli wypowiadają jakieś formuły, są one bardzo ostrożne – powiedział prof. Tadeusz Iwiński na antenie TVN24 BiŚ 28 marca 2017 r., komentując słowa szefa MSZ na temat rzekomo nielegalnego wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Zostaniemy w ogonie, a nie w szpicy

  5 godzin temu

  - Polska stworzyła wokół siebie takie warunki, że część Unii Europejskiej zaczęła myśleć o Polsce, że ta chce z tej Unii wyjść – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka” na antenie TVP Info 28 marca 2017 r., komentując szczyt Unii Europejskiej w Rzymieczytaj więcej»

 • Makarewicz: PiS przeszacował skalę eurosceptycyzmu w Polsce

  dzisiaj o 07:35

  - Wprowadzaliśmy Polskę do Unii Europejskiej, jak kiedyś będzie, odpukać, taka potrzeba, to wprowadzimy ją jeszcze raz – powiedział Błażej Makarewicz, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów w programie Scena Polityczna, Radia Polska Live, komentując eurosceptyczną politykę PiSczytaj więcej»

 • Liberadzki: Tak, Polska chce być w Unii Europejskiej

  wczoraj o 08:13

  - Deklaracja Rzymska to jest wzmocnienie pozycji Unii Europejskiej, ta deklaracja to jest podkreślenie woli pójścia Unii Europejskiej w kierunku przemian i reformy – powiedział prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie „Bez retuszu” na antenie TVP Info.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska jest w Unii, jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce

  przedwczoraj o 14:16

  Profesor Liberadzki w swoim wystąpieniu podkreślił, iż Unii Europejska po szczycie w Rzymie wyszła wzmocniona., a Polska przestała być państwem, przy którym stawia się znak zapytania, czy ten kraj jest w UE. – Jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce – oświadczył prof. Bogusław Liberadzki. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij