Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Wizytacja województw trwa. Krzysztof Gawkowski w Bielsku Podlaskim.

dodano 2012-09-23 09:16 w kategorii: Kraj

Sekretarz Generalny w sobotę odwiedził województwo podlaskie, gdzie uczestniczył w posiedzeniu Rady Wojewódzkiej SLD, spotkał się z samorządowcami i sympatykami partii oraz uczestniczył w otwartym spotkaniu ze społecznością lokalną Bielska Podlaskiego.

Krzysztof Gawkowski przedstawił uczestnikom spotkań założenia jesiennej ofensywy legislacyjnej Sojuszu, omówił strategie gospodarczą partii oraz zaprosił do aktywnego udziału w kampanii wspierajacej Rodzinne Ogrody Działkowe oraz samych działkowców. Dodatkowo poprosił o wsparcie akcji SLD podsumowującej półmetek kadencji samorządu terytorialnego w całej Polsce.
 
Chciałbym, abyśmy w najbliższych miesiącach, zebrali jak najwiecej informacji, o tym jak realizowane są postulaty z samorządowej kampanii wyborczej z 2010 roku, czy władze spełniają swoje obietnice, co trapi lokalną społeczność, a co idzie dobrze - mówił Gawkowski. Na przełomie listopada i grudnia chcemy przygotować ogólnopolski raport podsumowujący półmetek kadencji i zarazem rozpocząć przygotowania do wyborów samorządowych w 2014 roku - dodał Sekerarz Generalny SLD.
 
Przewodniczący SLD na Podlasiu Krzysztof Bil-Jaruzelski podkreślił, że wizyty liderów SLD w terenie to wskazówka, jak dużą wagę stanowią dla partii jej struktury, a zarazem najlepszy dowód na potwierdzenie kongresowych zapowiedzi, że to nikt inny jak powiatowe oddziały partii, bedą teraz stanowić o kierunkach działań Sojuszu.


Komentarze

Wydarzenia

 • Iwiński: Minister Waszczykowski bardzo szkodzi pozycji Polski za granicą

  4 godziny temu

  - Dyplomaci bardzo często, trzymają język za zębami, a jeżeli wypowiadają jakieś formuły, są one bardzo ostrożne – powiedział prof. Tadeusz Iwiński na antenie TVN24 BiŚ 28 marca 2017 r., komentując słowa szefa MSZ na temat rzekomo nielegalnego wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Zostaniemy w ogonie, a nie w szpicy

  5 godzin temu

  - Polska stworzyła wokół siebie takie warunki, że część Unii Europejskiej zaczęła myśleć o Polsce, że ta chce z tej Unii wyjść – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka” na antenie TVP Info 28 marca 2017 r., komentując szczyt Unii Europejskiej w Rzymieczytaj więcej»

 • Makarewicz: PiS przeszacował skalę eurosceptycyzmu w Polsce

  dzisiaj o 07:35

  - Wprowadzaliśmy Polskę do Unii Europejskiej, jak kiedyś będzie, odpukać, taka potrzeba, to wprowadzimy ją jeszcze raz – powiedział Błażej Makarewicz, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów w programie Scena Polityczna, Radia Polska Live, komentując eurosceptyczną politykę PiSczytaj więcej»

 • Liberadzki: Tak, Polska chce być w Unii Europejskiej

  wczoraj o 08:13

  - Deklaracja Rzymska to jest wzmocnienie pozycji Unii Europejskiej, ta deklaracja to jest podkreślenie woli pójścia Unii Europejskiej w kierunku przemian i reformy – powiedział prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie „Bez retuszu” na antenie TVP Info.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska jest w Unii, jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce

  przedwczoraj o 14:16

  Profesor Liberadzki w swoim wystąpieniu podkreślił, iż Unii Europejska po szczycie w Rzymie wyszła wzmocniona., a Polska przestała być państwem, przy którym stawia się znak zapytania, czy ten kraj jest w UE. – Jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce – oświadczył prof. Bogusław Liberadzki. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij