Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Wizytacja województw trwa. Krzysztof Gawkowski w Bielsku Podlaskim.

dodano 2012-09-23 09:16 w kategorii: Kraj

Sekretarz Generalny w sobotę odwiedził województwo podlaskie, gdzie uczestniczył w posiedzeniu Rady Wojewódzkiej SLD, spotkał się z samorządowcami i sympatykami partii oraz uczestniczył w otwartym spotkaniu ze społecznością lokalną Bielska Podlaskiego.

Krzysztof Gawkowski przedstawił uczestnikom spotkań założenia jesiennej ofensywy legislacyjnej Sojuszu, omówił strategie gospodarczą partii oraz zaprosił do aktywnego udziału w kampanii wspierajacej Rodzinne Ogrody Działkowe oraz samych działkowców. Dodatkowo poprosił o wsparcie akcji SLD podsumowującej półmetek kadencji samorządu terytorialnego w całej Polsce.
 
Chciałbym, abyśmy w najbliższych miesiącach, zebrali jak najwiecej informacji, o tym jak realizowane są postulaty z samorządowej kampanii wyborczej z 2010 roku, czy władze spełniają swoje obietnice, co trapi lokalną społeczność, a co idzie dobrze - mówił Gawkowski. Na przełomie listopada i grudnia chcemy przygotować ogólnopolski raport podsumowujący półmetek kadencji i zarazem rozpocząć przygotowania do wyborów samorządowych w 2014 roku - dodał Sekerarz Generalny SLD.
 
Przewodniczący SLD na Podlasiu Krzysztof Bil-Jaruzelski podkreślił, że wizyty liderów SLD w terenie to wskazówka, jak dużą wagę stanowią dla partii jej struktury, a zarazem najlepszy dowód na potwierdzenie kongresowych zapowiedzi, że to nikt inny jak powiatowe oddziały partii, bedą teraz stanowić o kierunkach działań Sojuszu.


Komentarze

Wydarzenia

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  wczoraj o 17:48

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

 • Rozenek: Ustawa „dezubekizacyjna" nieludzka i bestialska

  wczoraj o 15:55

  - 16 grudnia 2016 r. w budynku Sejmu, w podejrzanych okolicznościach prawnych przyjęto ustawę tzw. „dezubekizacyjną”, ustawę zmieniającą zaopatrzenie emerytalne wielu funkcjonariuszy w taki sposób, że objęła ona wszystkie służby mundurowe – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD.czytaj więcej»

 • Wenderlich: Komisje śledcze teatrem

  wczoraj o 07:31

  - Pamiętam poprzednie komisje śledcze, począwszy od tej pierwszej do kolejnych i wszystkie były teatrem – powiedział Jerzy Wenderlich, wiceprzewodniczący SLD w programie „Rozmowa Polityczna” komentując działalność komisji śledczej ds. Ambr Gold. czytaj więcej»

 • Rozenek: Czy PiS uniemożliwia pracę NIK?

  przedwczoraj o 11:54

  - 5 kwietnia 2017 r. złożyliśmy do szefa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego zawiadomienie dotyczące komisji smoleńskiej, pytaliśmy w tym zawiadomieniu jak wydawane są pieniądze przeznaczone na tę komisję – stwierdził Andrzej Rozenek, polityk SLD podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie 22 czerwca 2czytaj więcej»

 • Andrzej Rozenek wstępuje do SLD. Rada Krajowa partii w najbliższą sobotę.

  przedwczoraj o 10:57

  - Witamy Andrzeja Rozenka w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej -ogłosiła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD. - W najbliższą sobotę, 24 czerwca, odbędzie się Rada Krajowa partii - zapowiedział Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.