Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Politycy SLD typują wynik meczu Polska-Grecja

dodano 2012-06-08 08:55 w kategorii: Ludzie

Przewodniczący SLD, Leszek Miller typuje skromne zwycięstwo Polaków (1:0). To najczęściej pojawiający się wynik w naszej zabawie. Podobnego zdania są; wiceprzewodnicząca partii, Paulina Piechna-Więckiewicz, Sekretarz Generalny SLD Krzysztof Gawkowski, Poseł, Grzegorz Napieralski, Tomasz Kalita z KKW oraz Skarbnik Sojuszu, Kazimierz Karolczak. Z pewnością nie będzie można zarobić przy takim typowaniu zbyt wiele, ale każde zwycięstwo dla polskiej reprezentacji w piłce nożnej jest na wagę złota.

Wicemarszałek Sejmu, Jerzy Wenderlich przewiduje, że na Stadionie Narodowym padnie dziś więcej bramek. Jego typ to 3:2 dla Polski. Rzecznik prasowy Sojuszu, Dariusz Joński mówi, że Polacy strzelą dwie bramki, a Grecy nie pokonają naszego bramkarza (2:0). Anna Grzywacz z Sekretariatu Międzynarodowego partii daje Grekom bramkę honorową i typuje wynik 2:1

Zdecydowana większość członków SLD jest optymistycznie nastawiona do dzisiejszego spotkania. Jak będzie, zobaczymy już niebawem. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki. Komentarze

Wydarzenia

 • Iwiński: Minister Waszczykowski bardzo szkodzi pozycji Polski za granicą

  4 godziny temu

  - Dyplomaci bardzo często, trzymają język za zębami, a jeżeli wypowiadają jakieś formuły, są one bardzo ostrożne – powiedział prof. Tadeusz Iwiński na antenie TVN24 BiŚ 28 marca 2017 r., komentując słowa szefa MSZ na temat rzekomo nielegalnego wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Zostaniemy w ogonie, a nie w szpicy

  5 godzin temu

  - Polska stworzyła wokół siebie takie warunki, że część Unii Europejskiej zaczęła myśleć o Polsce, że ta chce z tej Unii wyjść – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka” na antenie TVP Info 28 marca 2017 r., komentując szczyt Unii Europejskiej w Rzymieczytaj więcej»

 • Makarewicz: PiS przeszacował skalę eurosceptycyzmu w Polsce

  dzisiaj o 07:35

  - Wprowadzaliśmy Polskę do Unii Europejskiej, jak kiedyś będzie, odpukać, taka potrzeba, to wprowadzimy ją jeszcze raz – powiedział Błażej Makarewicz, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów w programie Scena Polityczna, Radia Polska Live, komentując eurosceptyczną politykę PiSczytaj więcej»

 • Liberadzki: Tak, Polska chce być w Unii Europejskiej

  wczoraj o 08:13

  - Deklaracja Rzymska to jest wzmocnienie pozycji Unii Europejskiej, ta deklaracja to jest podkreślenie woli pójścia Unii Europejskiej w kierunku przemian i reformy – powiedział prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie „Bez retuszu” na antenie TVP Info.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska jest w Unii, jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce

  przedwczoraj o 14:16

  Profesor Liberadzki w swoim wystąpieniu podkreślił, iż Unii Europejska po szczycie w Rzymie wyszła wzmocniona., a Polska przestała być państwem, przy którym stawia się znak zapytania, czy ten kraj jest w UE. – Jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce – oświadczył prof. Bogusław Liberadzki. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij