Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Politycy SLD typują wynik meczu Polska-Grecja

dodano 2012-06-08 08:55 w kategorii: Ludzie

Przewodniczący SLD, Leszek Miller typuje skromne zwycięstwo Polaków (1:0). To najczęściej pojawiający się wynik w naszej zabawie. Podobnego zdania są; wiceprzewodnicząca partii, Paulina Piechna-Więckiewicz, Sekretarz Generalny SLD Krzysztof Gawkowski, Poseł, Grzegorz Napieralski, Tomasz Kalita z KKW oraz Skarbnik Sojuszu, Kazimierz Karolczak. Z pewnością nie będzie można zarobić przy takim typowaniu zbyt wiele, ale każde zwycięstwo dla polskiej reprezentacji w piłce nożnej jest na wagę złota.

Wicemarszałek Sejmu, Jerzy Wenderlich przewiduje, że na Stadionie Narodowym padnie dziś więcej bramek. Jego typ to 3:2 dla Polski. Rzecznik prasowy Sojuszu, Dariusz Joński mówi, że Polacy strzelą dwie bramki, a Grecy nie pokonają naszego bramkarza (2:0). Anna Grzywacz z Sekretariatu Międzynarodowego partii daje Grekom bramkę honorową i typuje wynik 2:1

Zdecydowana większość członków SLD jest optymistycznie nastawiona do dzisiejszego spotkania. Jak będzie, zobaczymy już niebawem. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki. Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.