Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Poseł Cezary Olejniczak w województwie lubelskim

dodano 2014-05-20 19:35 w kategorii: Wojewódzkie

Lublin i region odwiedził dziś poseł Cezary Olejniczak, który z ramienia SLD, zasiada w Komisji Rolnictwa. 
 
W trakcie wspólnej konferencji prasowej posłowie Jacek Czerniak i Cezary Olejniczak, odnieśli się do ram projektowanych kwot budżetu Unii Europejskiej na rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich. Następnie odbyło się spotkanie z mieszkańcami Ostrowa Lubelskiego, poświęcone szczegółowym zagadnieniom polityki rolnej państwa.  W szczególności kwestiom związanym z wpływem sytuacji na Ukrainie na producentów rolnych z regionu lubelskiego.
 
Wizyta posła Cezarego Olejniczaka, związana jest także z toczącą się kampanią wyborczą do Parlamentu Europejskiego. Podczas wizyty w woj. lubelskim, naszemu gościowo towarzyszy lider lubelskiego SLD poseł Jacek Czerniak.


Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.