Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Poseł Liberadzki i nowa platforma komunikacji obywateli z politykami

dodano 2014-04-03 10:58 w kategorii: Kraj

Bogusław Liberadzki jest jednym z około 30 posłów do Parlamentu Europejskiego korzystających z nowej, niezależnej platformy, służącej do kontaktów z obywatelami europejskimi: GovFaces. Profesor Liberadzki zaczął używać GovFaces zaledwie dwa dni po założeniu portalu, co czyni go jednym z pierwszych, a jednocześnie najaktywniej działających posłów.
 
GovFaces rozpoczęła działalność 3 marca, wnosząc do sfery europejskiej nową jakość: moderowaną przez społeczność platformę, służącą efektywnej komunikacji między obywatelami i politykami. Strona ta jest zorganizowana w sposób pozwalający społeczności decydować, jakie najbardziej istotne pytania i pomysły powinni usłyszeć politycy. Politycy z kolei mają możliwość bezpośredniego reagowania.
 
Profesor Liberadzki, korzystając z platformy GovFaces odpowiedział już na pytania o przeróżnej tematyce, dyskutując z obywatelami m.in. o: tworzeniu europejskiego obszaru kolejowego, sytuacji na Ukrainie czy wpływie sektora transportu na zmiany klimatu.
 
Zachęcamy do zapoznania się z profilem Profesora Liberadzkiego na www.govfaces.com oraz do zadawania pytań za pośrednictwem platformy.
 
Portal dostępny jest pod adresem: 
 
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Iwiński: Minister Waszczykowski bardzo szkodzi pozycji Polski za granicą

  4 godziny temu

  - Dyplomaci bardzo często, trzymają język za zębami, a jeżeli wypowiadają jakieś formuły, są one bardzo ostrożne – powiedział prof. Tadeusz Iwiński na antenie TVN24 BiŚ 28 marca 2017 r., komentując słowa szefa MSZ na temat rzekomo nielegalnego wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Zostaniemy w ogonie, a nie w szpicy

  5 godzin temu

  - Polska stworzyła wokół siebie takie warunki, że część Unii Europejskiej zaczęła myśleć o Polsce, że ta chce z tej Unii wyjść – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka” na antenie TVP Info 28 marca 2017 r., komentując szczyt Unii Europejskiej w Rzymieczytaj więcej»

 • Makarewicz: PiS przeszacował skalę eurosceptycyzmu w Polsce

  dzisiaj o 07:35

  - Wprowadzaliśmy Polskę do Unii Europejskiej, jak kiedyś będzie, odpukać, taka potrzeba, to wprowadzimy ją jeszcze raz – powiedział Błażej Makarewicz, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów w programie Scena Polityczna, Radia Polska Live, komentując eurosceptyczną politykę PiSczytaj więcej»

 • Liberadzki: Tak, Polska chce być w Unii Europejskiej

  wczoraj o 08:13

  - Deklaracja Rzymska to jest wzmocnienie pozycji Unii Europejskiej, ta deklaracja to jest podkreślenie woli pójścia Unii Europejskiej w kierunku przemian i reformy – powiedział prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie „Bez retuszu” na antenie TVP Info.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska jest w Unii, jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce

  przedwczoraj o 14:16

  Profesor Liberadzki w swoim wystąpieniu podkreślił, iż Unii Europejska po szczycie w Rzymie wyszła wzmocniona., a Polska przestała być państwem, przy którym stawia się znak zapytania, czy ten kraj jest w UE. – Jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce – oświadczył prof. Bogusław Liberadzki. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij