Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Poseł Liberadzki i nowa platforma komunikacji obywateli z politykami

dodano 2014-04-03 10:58 w kategorii: Kraj

Bogusław Liberadzki jest jednym z około 30 posłów do Parlamentu Europejskiego korzystających z nowej, niezależnej platformy, służącej do kontaktów z obywatelami europejskimi: GovFaces. Profesor Liberadzki zaczął używać GovFaces zaledwie dwa dni po założeniu portalu, co czyni go jednym z pierwszych, a jednocześnie najaktywniej działających posłów.
 
GovFaces rozpoczęła działalność 3 marca, wnosząc do sfery europejskiej nową jakość: moderowaną przez społeczność platformę, służącą efektywnej komunikacji między obywatelami i politykami. Strona ta jest zorganizowana w sposób pozwalający społeczności decydować, jakie najbardziej istotne pytania i pomysły powinni usłyszeć politycy. Politycy z kolei mają możliwość bezpośredniego reagowania.
 
Profesor Liberadzki, korzystając z platformy GovFaces odpowiedział już na pytania o przeróżnej tematyce, dyskutując z obywatelami m.in. o: tworzeniu europejskiego obszaru kolejowego, sytuacji na Ukrainie czy wpływie sektora transportu na zmiany klimatu.
 
Zachęcamy do zapoznania się z profilem Profesora Liberadzkiego na www.govfaces.com oraz do zadawania pytań za pośrednictwem platformy.
 
Portal dostępny jest pod adresem: 
 
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.