Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Joński: Infoafera to afera rządowa!

dodano 2014-03-21 16:20 w kategorii: Kraj

SLD złoży wniosek do marszałek Sejmu Ewy Kopacz, by na najbliższym posiedzeniu Sejmu był rozpatrywany projekt uchwały powołujący komisję śledczą, która miałaby zbadać infoaferę.
 
Infoafera się rozwija. Kolejne ministerstwa są nią zarażane. Na początku było to MSWiA, Komenda Policji, później MSZ. A teraz się okazuje, że dotyczy ona też Ministerstwa Sprawiedliwości - mówił w piątek rzecznik SLD Dariusz Joński.
 
I dodał: - To już nie jest afera ministerialna. To już jest afera rządowa. Pytanie, które jeszcze ministerstwa są nią zarażone. Joński zaznaczył też, że jest to największa afera korupcyjna w Polsce po '89 r.
SLD trzy miesiące temu złożył w Sejmie wniosek i projekt uchwały w sprawie powołania specjalnej komisji śledczej do zbadania właśnie infoafery.


Komentarze

Wydarzenia

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  4 godziny temu

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

 • Rozenek: Ustawa „dezubekizacyjna" nieludzka i bestialska

  6 godzin temu

  - 16 grudnia 2016 r. w budynku Sejmu, w podejrzanych okolicznościach prawnych przyjęto ustawę tzw. „dezubekizacyjną”, ustawę zmieniającą zaopatrzenie emerytalne wielu funkcjonariuszy w taki sposób, że objęła ona wszystkie służby mundurowe – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD.czytaj więcej»

 • Wenderlich: Komisje śledcze teatrem

  dzisiaj o 07:31

  - Pamiętam poprzednie komisje śledcze, począwszy od tej pierwszej do kolejnych i wszystkie były teatrem – powiedział Jerzy Wenderlich, wiceprzewodniczący SLD w programie „Rozmowa Polityczna” komentując działalność komisji śledczej ds. Ambr Gold. czytaj więcej»

 • Rozenek: Czy PiS uniemożliwia pracę NIK?

  wczoraj o 11:54

  - 5 kwietnia 2017 r. złożyliśmy do szefa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego zawiadomienie dotyczące komisji smoleńskiej, pytaliśmy w tym zawiadomieniu jak wydawane są pieniądze przeznaczone na tę komisję – stwierdził Andrzej Rozenek, polityk SLD podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie 22 czerwca 2czytaj więcej»

 • Andrzej Rozenek wstępuje do SLD. Rada Krajowa partii w najbliższą sobotę.

  wczoraj o 10:57

  - Witamy Andrzeja Rozenka w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej -ogłosiła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD. - W najbliższą sobotę, 24 czerwca, odbędzie się Rada Krajowa partii - zapowiedział Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.