Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Kolejne uderzenie szkoleniowe! SLD znów w Karwii.

dodano 2012-08-31 10:37 w kategorii: Ludzie

Po szkoleniach, które przeszli członkowie Federacji Młodych Socjaldemokratów przyszedł czas na szkolenia członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Teoria komunikacji, dyskusje polityczne, spotkania z ciekawymi ludmi – to zagadnienia i formy przygotowane przez Zarząd Krajowy partii dla przedstawicieli województw. W szkoleniach biorą udział przewodniczący i sekretarze rad wojewódzkich, rzecznicy prasowi oraz szeregowi członkowie Sojuszu. Wcześniejsze szkolenia młodzieżówki FMS, które odbywały się w zeszłym tygodniu, opierały się przede wszystkim na dyskusjach i wykładach, natomiast obecne szkolenia, które potrwają do wtorku, to teoria połączona z praktyką. 

 
Szkolenia poprowadzą dziennikarze, politolodzy oraz socjolodzy. Działacze spotkają się także ze ścisłym kierownictwem partii; Leszkiem Miller, Krzysztofem Gawkowskim, Leszkiem Aleksandrzakiem i Kazimierzem Karolczakiem.


Komentarze

Wydarzenia

 • Gawkowski: ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować

  2 godziny temu

  - Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. czytaj więcej»

 • Gawkowski: Komisja śledcza ds. Amber Gold polityczną hucpą

  2 godziny temu

  - PiS będzie robić wszystko, aby komisja śledcza w sprawie Amber Gold była coraz większym fajerwerkiem politycznym, aby wszystko co tam się dzieje było transmitowane, pokazywane i stanowiło paliwo dla sporu pomiędzy PiS a PO. - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Prosczytaj więcej»

 • Rozenek: Przystanek Woodstock powinien się odbyć

  3 godziny temu

  - Przystanek Woodstock to jest wielkie święto młodzieży i należy się młodym ludziom. Jurek Owsiak zapewnia, że będzie bezpiecznie i trudno mu nie wierzyć, to jest człowiek doświadczony i wiele takich imprez zorganizował – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD w programie #RZECZoPOLITYCE komentującczytaj więcej»

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  przedwczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  2 dni temu, 2017-06-23

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.