Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Kolejne uderzenie szkoleniowe! SLD znów w Karwii.

dodano 2012-08-31 10:37 w kategorii: Ludzie

Po szkoleniach, które przeszli członkowie Federacji Młodych Socjaldemokratów przyszedł czas na szkolenia członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Teoria komunikacji, dyskusje polityczne, spotkania z ciekawymi ludmi – to zagadnienia i formy przygotowane przez Zarząd Krajowy partii dla przedstawicieli województw. W szkoleniach biorą udział przewodniczący i sekretarze rad wojewódzkich, rzecznicy prasowi oraz szeregowi członkowie Sojuszu. Wcześniejsze szkolenia młodzieżówki FMS, które odbywały się w zeszłym tygodniu, opierały się przede wszystkim na dyskusjach i wykładach, natomiast obecne szkolenia, które potrwają do wtorku, to teoria połączona z praktyką. 

 
Szkolenia poprowadzą dziennikarze, politolodzy oraz socjolodzy. Działacze spotkają się także ze ścisłym kierownictwem partii; Leszkiem Miller, Krzysztofem Gawkowskim, Leszkiem Aleksandrzakiem i Kazimierzem Karolczakiem.


Komentarze

Wydarzenia

 • Iwiński: Minister Waszczykowski bardzo szkodzi pozycji Polski za granicą

  4 godziny temu

  - Dyplomaci bardzo często, trzymają język za zębami, a jeżeli wypowiadają jakieś formuły, są one bardzo ostrożne – powiedział prof. Tadeusz Iwiński na antenie TVN24 BiŚ 28 marca 2017 r., komentując słowa szefa MSZ na temat rzekomo nielegalnego wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Zostaniemy w ogonie, a nie w szpicy

  5 godzin temu

  - Polska stworzyła wokół siebie takie warunki, że część Unii Europejskiej zaczęła myśleć o Polsce, że ta chce z tej Unii wyjść – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka” na antenie TVP Info 28 marca 2017 r., komentując szczyt Unii Europejskiej w Rzymieczytaj więcej»

 • Makarewicz: PiS przeszacował skalę eurosceptycyzmu w Polsce

  dzisiaj o 07:35

  - Wprowadzaliśmy Polskę do Unii Europejskiej, jak kiedyś będzie, odpukać, taka potrzeba, to wprowadzimy ją jeszcze raz – powiedział Błażej Makarewicz, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów w programie Scena Polityczna, Radia Polska Live, komentując eurosceptyczną politykę PiSczytaj więcej»

 • Liberadzki: Tak, Polska chce być w Unii Europejskiej

  wczoraj o 08:13

  - Deklaracja Rzymska to jest wzmocnienie pozycji Unii Europejskiej, ta deklaracja to jest podkreślenie woli pójścia Unii Europejskiej w kierunku przemian i reformy – powiedział prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie „Bez retuszu” na antenie TVP Info.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska jest w Unii, jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce

  przedwczoraj o 14:16

  Profesor Liberadzki w swoim wystąpieniu podkreślił, iż Unii Europejska po szczycie w Rzymie wyszła wzmocniona., a Polska przestała być państwem, przy którym stawia się znak zapytania, czy ten kraj jest w UE. – Jest tylko pytanie jak bardzo Unia jest w Polsce – oświadczył prof. Bogusław Liberadzki. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij