fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Kandydaci i kandydatki Lewicy do Sejmu z okręgu nr 3 (Wrocław)

Kandydaci i kandydatki Lewicy do Sejmu z okręgu nr 3 (Wrocław)

1. Krzysztof Śmiszek (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Krzysztof Śmiszek nr 1

Poseł Sejmu IX kadencji z okręgu wrocławskiego.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW oraz Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego UW. Dr nauk prawnych, wykładowca akademicki, działacz społeczny.
W latach 2003-2008 pracował w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w l. 2008-2010 w EQUINET - Europejskiej Sieci Urzędów ds. Równego Traktowania w Brukseli, w l. 2011-2016 na WPiA UW. W l. 2017-2019 wykładowca na Wydziale Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego.
Pomysłodawca i współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego - ogólnopolskiej organizacji prawniczej działającej na rzecz praw człowieka.
W Sejmie jest członkiem Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Komisji ds. Unii Europejskiej. Od 2019 r. przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Równouprawnienia Społeczności LGBT+.

 

2. Marta Stożek (Lewica Razem)

2023 10 15 Wybory 2023 Marta Stożek nr 2

Liderka wrocławskiego okręgu partii Lewica Razem.
Pochodzi z rodziny robotniczej. Dorastała  na wrocławskim „trójkącie”. Matka piątki dzieci. Pracuje w Fundacji HerStory, zajmującej się edukacją antydyskryminacyjną, antyprzemocową i antywypaleniową, jako menadżerka.

 

3. Dominik Kłosowski (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Dominik Kłosowski nr 3

Jest rodowitym wrocławianinem, studiował na Uniwersytecie Wrocławskim, od 2 kadencji jest radnym Rady Miejskiej Wrocławia, Przewodniczącym Komisji Kultury i Współpracy z Zagranicą.
Harcerz, ratownik wodny, płetwonurek i żeglarz.
Od 24 lat jest związany z wrocławską lewicą, pełni funkcję sekretarza Nowej Lewicy we Wrocławiu.
Inicjator m. inn. projektu budowy basenu na wrocławskim Brochowie i otwarcia 13 gabinetów stomatologicznych we wrocławskich szkołach.

 

4. Anna Kołodziej (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Anna Kołodziej nr 4

Ekonomistka, specjalistka do spraw handlu zagranicznego, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Przez ponad 10 lat związana była z bankowością i finansami, obecnie nauczycielka akademicka, dyrektorka Biura Poselskiego posła Krzysztofa Śmiszka oraz właścicielka firmy zajmującej się urządzaniem wnętrz.
We współpracy z posłem Śmiszkiem koncentruje się na sprawach szkodliwych dla ludzi i środowiska inwestycji na terenie podwrocławskich gmin, współpracy z samorządami oraz organizacjami pozarządowymi.
Współprzewodnicząca wrocławskiej Nowej Lewicy, członkini Rady Krajowej oraz Zarządu Wojewódzkiego partii. Uczestniczka programu Ones to Watch - Foundation for European Progressive Studies.

 

5. Filip Chudy (Lewica Razem)

2023 10 15 Wybory 2023 Chudy nr 5

Informatyk, doktor nauk ścisłych i przyrodniczych, naukowiec z doświadczeniem polskim i zagranicznym, związkowiec. Członek prezydium Rady Krajowej Razem, współtwórca programu Razem i koalicji Lewicy.
Zainteresowany problemami świata nauki, warunkami pracy budżetówki, polityką cyfrową, kryzysem klimatycznym i rozwiązaniami koniecznymi do jego zakończenia. Zwolennik energetyki czystej, opartej na energii jądrowej i OZE, fan transportu zbiorowego (zwłaszcza pociągów).
Działa, by przyszłość była bardziej jak ze Star Treka, niż z Mad Maxa.

 

6. Agnieszka Mikołajek (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 6

Mieszkanka Oławy.
Absolwentka Akademii Rolniczej (dziś Uniwersytet Przyrodniczy) oraz Podyplomowych Studiów z zakresu Zarządzania Projektami.
Zawodowo zajmuje się funduszami unijnymi, zaś społecznie działa w Stowarzyszeniu
Oławska Platforma Pomocy, pomagając osobom wykluczonym społecznie, ekonomicznie, edukacyjnie i informacyjnie.
Współpracuje również ze Stowarzyszeniem Dolnośląski Kongres Kobiet.

 

7. Piotr Sebastian Kozdrowicki (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Piotr Kozdrowicki nr 7

Rocznik 1992. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym uzyskał tytuł doktora nauk społecznych w zakresie prawa. Naukowo specjalizuje się w tematyce polityki legislacyjnej i inflacji prawa. Doświadczony samorządowiec: pochodzi z Brzegu Dolnego, gdzie już w 2014 roku został radnym miejskim. We Wrocławiu jest koordynatorem licznych inicjatyw społecznych, w tym działań na rzecz transportu publicznego, ładu przestrzennego czy projektów do budżetu obywatelskiego. Wiceprzewodniczący wrocławskiej Nowej Lewicy. Od 2019 roku jest asystentem społecznym posła Krzysztofa Śmiszka, z którym współtworzył dziesiątki interwencji i interpelacji poselskich.
Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym. Prywatnie szczęśliwy mąż, początkujący tata i zadeklarowany kociarz. Często działa w wielu miejscach naraz, ale najłatwiej można spotkać go na porannym treningu gdzieś nad Starą Odrą.

 

8. Anna Gajdzińska (Lewica Razem)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 8

Studiuje na ostatnim roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, wcześniej studiowała filologię francuską na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest poliglotką — zna 4 języki obce. Pracuje w międzynarodowej korporacji, gdzie jest członkinią rady pracowniczej.
W partii Razem działa od 2015 r. — obecnie jako członkini Krajowej Komisji Rewizyjnej. Jako radna krajowa w latach 2019-2022 współtworzyła liczne stanowiska programowe Partii Razem. Brała udział w wyborach parlamentarnych i samorządowych. Uprawia rośliny doniczkowe, ma szpica wilczego i pytona królewskiego. Pilnie śledzi prasę z Polski i ze świata.

 

9. Daniel Misiek (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Daniel Misiek nr 9

Pochodzi z Milicza.
Działa w sektorze organizacji pozarządowych. Jego pierwsze doświadczenia w tym zakresie były związane ze stowarzyszeniem “Semper Avanti”. Następnie tworzył wydarzenia kulturalne ze stowarzyszeniem “Mam Pomysł” z Twardogóry, by w 2020 roku założyć stowarzyszenie “Myślmy”, którego dzisiaj jest sekretarzem.
W roku 2021 objął stanowisko prezesa Fundacji na rzecz Ziemi Milickiej. Jej zadaniem było zarządzanie infrastrukturą turystyczną Zalewu Milickiego, animowanie życia wokół niego i dbanie o to, by miliczanie i turyści odwiedzający Milicz, nie mogli narzekać na nudę.

 

10. Dorota Pędziwiatr (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Dorota Pędziwiatr nr 10

Wiceprzewodnicząca wrocławskiej Nowej Lewicy, Radna Osiedlową dla Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów oraz społeczna asystentka posłanki Agnieszki Dziemanowicz-Bąk z ponad 10 letnim międzynarodowym doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi i projektami.
W 2009 roku zdobyła tytuł magistry Politologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracowała na stażu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, była wolontariuszką UNESCO, AIESEC, Erasmus Student Network i Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, wiceprezeską wrocławskiej Akcji Miasto oraz członkinią Kongresu Ruchów Miejskich.
Od strony biznesowej zajmuje się konsultingiem w kwestii zarządzania strategicznego i wprowadzania zmian na dużą skalę. Miała okazję pracować w różnych krajach, głównie w międzykulturowym środowisku, w różnego rodzaju dziedzinach gospodarki od logistyki, przez energetykę, po technologię IT. Mieszkałam 5 lat w Holandii, 2 lata w Niemczech i po pół roku we Francji i w Turcji. Mówi w 6 różnych językach.
Prywatnie jest mamą dwójki pełnych energii dzieci, żoną człowieka tysiąca hobby i wielbicielką poznawania nowych ludzi, kultur, miejsc i smaków.

 

11. Robert Maślak (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Robert Maślak nr 11

Adiunkt na Uniwersytecie Wrocławskim, społecznie zaangażowany w działania na rzecz równości, ochronę przyrody i prawa zwierząt. Ekspert Światowej Unii Ochrony Przyrody, członek i konsultant organizacji związanych z ochroną zwierząt, autor blisko 100 ekspertyz.
Od 1993 roku w Instytucie Zoologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego (od 1 marca 2012, po zmianie struktury wydziału – w Katedrze Biologii Ewolucyjnej i Ekologii, a od 1 stycznia 2014 r. po kolejnej zmianie struktury, w Instytucie Biologii Środowiskowej), obecnie w Zakładzie Biologii Ewolucyjnej i Ochrony Kręgowców, 1993-2001 asystent, a od roku 2002 adiunkt (po uzyskaniu stopnia doktora nauk biologicznych z zakresu herpetologii).
Od 4 lipca 2016 r. członek Zespołu ds. Dobrostanu Zwierząt wykorzystywanych w badaniach naukowych na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Występował w obronie Puszczy Białowieskiej, Puszczy Karpackiej, przeciwko przekopowi Mierzei Wiślanej.

 

12. Misza Pawlik (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Misza Pawlik nr 12

Z zawodu programistka, absolwentka Politechniki Wrocławskiej, gdzie uzyskała tytuł magistry informatyki ze specjalizacją w sztucznej inteligencji. Wolontariuszka Fundacji Imagine Inclusive Technology związana ze społecznością Women in Technology Poland zwiększających różnorodność w branży IT oraz wspierających rozwój kobiet w świecie nowych technologii. Współorganizatorka programu mentoringowego Tech Leaders i mentorka programu Dare IT.
Aktywistka działająca na rzecz praw kobiet, osób LGBT i zielonego miasta, koordynatorka inicjatywy "Stop finansowaniu religii", współorganizatorka inicjatyw jak "Wrocławska Deklaracja Tolerancji i Szacunku dla Praw Człowieka" czy ochrona zabytkowych terenów Stadionu Olimpijskiego przed patodeweloperką, liderka projektów dla Karłowic-Różanki w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Członkini zarządu Rady Wojewódzkiej i wiceprzewodnicząca zarządu Rady Miejskiej w partii Nowa Lewica. Wyoutowana osoba niebinarna, zaimki ono/jego.

 

13. Maciej Pilny (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Maciej Pilny nr 13

Z zawodu jest architektem. Naukowo, jako doktorant w Katedrze Urbanistyki i Procesów Osadniczych, zajmuje się budownictwem mieszkaniowym i tematyką dogęszczania tkanki miejskiej.
Jako asystent posła Krzysztofa Śmiszka współpracuje z ruchami miejskimi. Działał m. in. na rzecz zatrzymania wyburzenia zabytkowego Basenu Olimpijskiego czy zaburzenia historycznego układu osiedla Krzyki.
Skutecznie koordynował dwie obywatelskie inicjatywy uchwałodawcze - w 2020 roku Rada Miejska Wrocławia przyjęła Deklarację Tolerancji i Szacunku dla Praw Człowieka, a w 2022 uchwaliła wszczęcie procedury zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Terenów Olimpijskich.
Jako członek Rady Krajowej Nowej Lewicy i Zarządu Nowej Lewicy we Wrocławiu porusza tematy związane z rozwojem budownictwa społecznego, ładem przestrzennym i ochroną dziedzictwa kulturowego.

 

14. Danuta Śmiałek (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Danusia Śmiałek nr 14

Z wykształcenia nauczycielka nauczania początkowego.
Wieloletnia działaczka lewicy w Obornikach Śląskich.

 

15. Michał Mączyński (PPS)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 15

Działacz społeczny. Polityką nie zajmuje się okazjonalnie, raz na cztery lata, ale każdego dnia zabiega o sprawy lokalnej społeczności. Żeby zmienić Polskę, trzeba działać, a nie politykować.

 

16. Małgorzata Tusińska (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 16

Z zawodu psycholożka i interwentka kryzysowa, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.
Jeszcze na studiach była inicjatorką i współzałożycielką studenckiego koła naukowego „Genderówka” przy UWr, w którym pełniła później funkcję wiceprezeski. W ramach Koła prowadziła działalność społeczną i edukacyjną w zakresie równości i szeroko rozumianej płci społeczno-kulturowej.
Od ponad 10 lat aktywnie działa na rzecz praw kobiet, angażując się we współpracę z organizacjami pozarządowymi oraz w projekty antydyskryminacyjne (zwłaszcza dotyczące dyskryminacji płciowej).
Jako współprzewodnicząca wrocławskiej Nowej Lewicy, koncentruje się na tematyce antydyskryminacji, rozdziału Kościoła od Państwa i równości.
Prywatnie jest szczęśliwą żoną, opiekunką dwóch charakternych kotów i wielbicielką muzyki na żywo.

 

17. Michał Gocałek (Lewica Razem)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 17

Radca prawny, członek partii Lewica Razem.

 

18. Magdalena Kopacz (Lewica Razem)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 18

Magistra Inżynierka Chemii po PWr. Pracuje jako zaopatrzeniowiec w fabryce ŚOR. Zwiazkowczyni. Dwukrotnie w zarządzie okręgu partii Lewica Razem Wrocław. Sympatyczka Wrocławskiej Akcji Demokracji.
Brała udział w czarnych protestach oraz akcjach w obronie pracowników Kaufland. Prywatnie żona miłośnika transportu szynowego. Pochodzi z Karkonoszy. Wegetarianka. Walczy z hałasem i betonozą na Placu Grunwaldzkim. Kocha kino i podróże.

 

19. Michał Karaś (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Michał Karaś nr 19

Absolwent Absolwent Aberystwyth University w Wielkiej Brytanii i Universite de Strasbourg we Francji. Ukończył Stosunki Międzynarodowe, Ekonomię, Europeistykę i Filologię Francuską. W 2023 otrzymał tytuł Executive Master of Business Administration.
Członek Nowej Lewicy (dawniej SLD) od 2005 roku. Przewodniczący w powiecie oleśnickim oraz członek Rady Wojewódzkiej Nowej Lewicy. W czasie studiów odbył staż w Parlamencie Europejskim w Strasburgu. Zawodowo zajmuje się zarządzaniem ludźmi, aplikacjami biznesowymi i projektami od 9 lat pracując dla międzynarodowych firm informatycznych we Wrocławiu. Prywatnie mąż i ojciec 5-letniej Oliwii. Pasjonat sportu i języków obcych. Przebiegł 13 maratonów, w tym 5 razy we Wrocławiu oraz ukończył 5 triathlonów na dystansie Ironman. Posługuje się językami: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, walijskim.
Inicjator wprowadzenia programu In Vitro dla Oleśnicy i wielu innych. Posadził około 500 drzew w Oleśnicy.

 

20. Aleksandra Rycharska (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 20

Specjalistka do spraw sprzedaży i social mediów. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Zarządzanie Projektami Społecznymi. Na co dzień walczy o prawa kobiet między innymi darmowa antykoncepcja oraz dostępna aborcja do 12 tygodnia ciąży, ważne są dla niej także: dobra i publiczna edukacja i służba zdrowia. W poprzednich latach była koordynatorka Młodej Lewicy oraz aktywnie działa na rzecz aktywności politycznej młodzieży.
Jest przeciwniczką hejtu oraz mowy nienawiści. Walczy z dyskryminacja dzieci w szkołach.
Na co dzień mieszka w Brzegu Dolnym.

 

21. Dariusz Wołowicz (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Dariusz Wołowicz nr 21

Inżynier zarządzania środowiskiem z Góry. Członek Nowej Lewicy.

 

22. Alicja Lewandowska (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 22

Z wykształcenia inż. rolnik, urzędnik samorządowy. W latach 1994-2006 radna Rady Miejskiej Wrocławia, pracowała w komisjach: budżetu i finansów, rewizyjnej, zdrowia i pomocy społecznej oraz gospodarki komunalnej.
Od 2017 roku radna Rady Osiedla Przedmieście Oławskie. Interesują ją zagadnienia samorządu, polityki socjalnej, finansów publicznych oraz zarządzanie nieruchomościami. Od zawsze uważa, że skoro w Konstytucji jest równouprawnienie, to trzeba przestrzegać Konstytucji, a nie tylko powoływać się na jej zapisy. Miłośniczka zwierząt, szczególnie psiaków, zwolenniczka ochrony praw zwierząt.

 

23. Hubert Kasprzak (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Hubert Kasprzak nr 23

Przewodniczący Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk. Stypendysta Ministra Nauki (2021), Honorowy Przewodniczący SKN Ekologów UWr. W swoich badaniach zajmuję się wpływem bakteriofagow (wirusów bakterjnych) na komórki układu odpornościowego człowieka.
W dobie coraz częstszych infekcji powodowanych przez antybiotykooporne bakterie, terapia bakteriofagowa zyskuje coraz większe zainteresowanie. Do tej pory naukowcy myśleli jednak wyłącznie o działaniu bakteriobójczym fagów. Możliwe jest jednak również zastosowanie bakteriofagów w leczeniu chorób autoimmunologicznych, alergii, czy także odrzuceniu przeszczepów. Podczas gdy interakcje fagów z bakteriami zostały relatywnie dobrze poznane, wciąż mało wiemy o ich interakcjach z innymi komórkami.
Od 2017 r. zatrudniony w LO XIV we Wrocławiu, gdzie prowadzi zajęcia przygotowujące do Olimpiady Biologicznej, a od 2022 również jako nauczyciel biologii.
Od 2021 r. sprawuje mandat Radnego Wrocławskiego Osiedla Ołbin, wybrany także na członka Rady Krajowej partii Nowej Lewicy.

 

24. Natalia Kościńska (Lewica Razem)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 24

Specjalistka ds. Zarządzania z Żar. Działaczka partii Lewica Razem.

 

25.  Wojciech Browarny  (Lewica Razem)

2023 10 15 Wybory 2023 Browarny nr 25

Profesor Uniwersytetu Wrocławskiego, polonista i regionalista. Jest członkiem Komitetu Nauk o Literaturze PAN i jurorem wrocławskiej Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus. Autor książek o kulturze oraz tożsamości wrocławian i Dolnoślązaków. Naukowo i społecznie działa na rzecz zabytków i dziedzictwa naszego regionu. Czynnie promuje jazdę rowerem.
W polityce jest aktywny od 2015 roku. Należy do Lewicy Razem (m.in. był członkiem rady okręgu wrocławskiego i rady województwa dolnośląskiego tej partii) oraz Związku Nauczycielstwa Polskiego. Wielokrotnie publicznie występował w obronie polskiej szkoły, praworządności, świeckości państwa, praw kobiet, mniejszości i uchodźców. Jako uczestnik Obozu dla Klimatu angażował się w ochronę przyrody, a jako regionalista pracował nad lewicowym projektem wrocławskiej uchwały krajobrazowej. Jest specjalistą od polityki historycznej i kulturalnej i na tym polu konsekwentnie krytykuje działania instytucji państwowych oraz nacjonalistyczną propagandę.

 

26. Karina Sowa (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Karina Sowa nr 26

Od zawsze we Wrocławiu - rodowita wrocławianka. 26 lat i numer 26 na liście wrocławskiej Lewicy! Ukończyła prawo a także filologię germańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Stypendystka na berlińskiej uczelni Freie Universität Berlin. Pracowała w międzynarodowych kancelariach biznesowych w Niemczech, jak i we Wrocławiu.
Już od licealnych czasów zaangażowana w politykę. Od 2018 roku działa dla wrocławskiej Lewicy.
Jej głównym postulatem są prawa osób LGBT+. Jako osoba homoseksualna wie z czym mierzą się te osoby na co dzień i co warto zmienić.
Miłośniczka kobiecej piłki nożnej. Ważnym dla niej aspektem jest równość płac, chce w szczególności walczyć z różnicą w zarobkach pomiędzy panami a paniami w sporcie. Oprócz tego opowiada się za świeckim państwem z naciskiem na zaprzestanie finansowania religii w szkołach. Złagodzenie prawa aborcyjnego i silna integracja Polski z Unią Europejską to także jej DNA.

 

27.  Wojciech Maciąga (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 nr 27

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej (WSB) i Uniwersytetu Opolskiego.
Społecznik, wieloletni sołtys wsi Wilczyce Gmina Długołęka.
Członek zarządu frakcji Młodych SDRP w latach 1996-1998
Prezes Klubu Sportowego.
Właściciel firmy, skuteczny trener, manager, specjalizujący się w zarządzaniu i szkoleniu. Uczestnik maratonów MTB, Triathlonista.

 

28. Katarzyna Lubiniecka-Różyło (Nowa Lewica)

2023 10 15 Wybory 2023 Katatzryna Lubiniecka Różyło nr 28

Wrocławianka, dziennikarka, członkini Wrocławskiej Rady Kobiet przy Prezydencie Wrocławia. Przez ponad 20 lat dziennikarka Gazety Wyborczej - dziś nauczycielka akademicka na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 2016 - 2019 koordynatorka ds. równego traktowania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.
Aktywna działaczka Kongresu Kobiet.
Działaczka na rzecz praw kobiet, legalnej aborcji, dostępu do antykoncepcji, dobrej jakości opieki okołoporodowej.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem